Víťazka Talentmánie s anjelským hlasom bojuje s rakovinou

Patrícia ako súťažiaca v Talentmánii.
Zdroj: Profimedia.sk

V posledných rokoch sa venovala opernému spevu.

Len 23-ročná operná speváčka Patrícia Janečková, ktorá sa v roku 2010 stala víťazkou šou Talentmánia, bojuje s rakovinou. S bolestivou správou sa zdôverila na sociálnej sieti. Priaznivcom s veľkou bolesťou oznámila, že napriek množstvu koncertov a predstavení, ktoré si na tento rok naplánovala, ju čaká celkom iný program - náročný boj s ochorením.

„Drahí priatelia, tento rok mal byť plný krásnych koncertov a divadelných predstavení. Všetko je inak. Pred pár dňami som od lekárov zistila, že ma čaká veľký boj. Rakovina bola, je a bude medzi nami, aj keď som si vždy myslela, že mladý rovná sa zdravý, nie je tomu tak. Výsledky biopsie preukázali zhubný nádor poprsia,“ napísala ťažko sa čítajúce slová Patrícia.

Mladá a talentovaná speváčka fanúšikom sľubuje, že spievať neprestane. „S ťažkým srdcom musím na čas opustiť javisko a zrušiť všetky koncerty, aby som mohla naplno bojovať a liečiť sa. To však neznamená, že prestanem spievať! Hneď ako budem mať silu, budem pre vás spievať a nahrávať. Mňa len tak niečo nedostane!“ zakončila odvážne príspevok, ku ktorému pridala fotografiu, na ktorej má krátke vlasy.

Patrícii držíme palce a do náročného obdobia posielame veľa síl.

Zdroj: Facebook/Patrícia Janečková-oficiální profil

BRATISLAVA/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.