Šoubiz

Celeste Buckingham má nový singel. Je nádherný!

IMG_6996.jpg
Zdroj: Erik Eržin

Singel je soundtrackom k filmu Láska na vlásku, kde si speváčka zahrala hlavnú úlohu.

Talent a krása nie sú všetko. Celeste Buckingham to veľmi dobre vie a tak k nim pridáva aj pracovitosť a neoddychuje ani po náročnom období. Výsledkom je celá séria nových projektov, ktoré svojim fanúšikom prináša hneď v úvode jesene. Na ich čele stojí soundtrack k filmu Láska na vlásku Love In Your Soul, ktorý speváčka predstavuje v premiére práve dnes:

Zdroj: Erik Eržin


Nový singel dostal názov Love In Your Soul a speváčka ho predstavuje dovedna s emotívnym videoklipom, ktorý obsahuje i ukážky z rozprávky. Réžie rozprávky i videoklipu k soundtracku sa ujala režisérka Mariana Čengel - Solčanská, pre ktorú to bol iba štvrtý hudobný videoklip v jej kariére, keďže je v prvom rade režisérkou hraných filmov.

Ako sa jej nakrúcalo s filmovou debutantkou? Cítila rozdiel pri práci so Celeste na "pľaci filmovom" a na "pľaci videoklipovom"? „Počas videoklipu som pracovala so Celeste, počas filmu s princeznou. Je vždy pripravená, sústredená a disciplinovaná," pochvaľuje si prvú vzájomnú spoluprácu. „Tá pieseň je dokonalá. Celeste intuitívne vystihla atmosféru nášho filmu a vytvorila skladbu, ktorá bude naveky neoddeliteľnou súčasťou Lásky na vlásku," hodnotí titulnú filmovú skladbu režisérka.

Zdroj: Erik Eržin

„Skladba je reprezentáciou postavy, ktorú hrám v rozprávke, princeznej Beatrix. Trpí, pretože je osamelá, bez podpory a ďaleko od domova (jej milovaný Neapol). Princ ju nechce, no napokon sa všetko vyrieši a príbeh dostane svoj šťastný koniec. Ale viac neprezradím - dúfam, že si ho pôjdete pozrieť do kina :)," prezrádza tajomne Celeste.

Ako dodáva, pocit byť podpísaná pod soundtrackom filmu, je pre ňu celkom novou skúsenosťou. „Prvýkrát som písala pesničku nie o mojich životných skúsenostiach, ale o postave, ktorá so mnou síce má niečo spoločné, ale napriek tomu je úplne iný človek. V tej dobe ženy prežívali iné situácie. No napriek tomu sme všetky podobné - hľadáme lásku, preciťujeme smútok, sme emocionálne stvorenia. A to som sa snažila do skladby vložiť," vysvetľuje speváčka, ktorá je zo spolupráce s Marianou Čengel-Solčanskou nadšená.

Zdroj: Erik Eržin

Dôkazom je jej spokojnosť s výsledkami oboch filmovačiek: „Marianu považujem za veľký vzor. Veľmi málo žien pracuje v šoubiznise ako šéfovia, a to sa mi na nej veľmi páči. Je sama sebou a vždy povie svoj názor, či sa to iným páči alebo nie. Keď chcela odo mňa lepší výkon počas nakrúcania, nikdy sa nehanbila, povedať mi na rovinu, že to mohlo byť lepšie. Vážim si úprimnosť, a preto mi bolo cťou s Marianou spolupracovať," pochvaľuje si Celeste.

„Keď mi poslala hotový klip na schválenie, nemala som vôbec žiadne pripomienky - to sa stalo prvýkrát - že by som k videoklipu nemala nijaké poznámky! Som nadšená z výsledku. Je to iná Celeste. Posúvam svoje hranice a môžem len dúfať, že výsledok sa bude mojim fanúšikom a fanúšikom slovenských rozprávok páčiť," dúfa speváčka a jedným dychom dodáva, že už o pár dní priletí do Európy, aby novú rozprávku i soudtrack predstavila osobne, 7. októbra na slávnostnej premiére v Bratislave a 9. októbra v rámci oficiálnej kinopremiéry. 


BRATISLAVA/ redakcia Šoubizu

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.