Šoubiz

Seriálovú hviezdu (†46) zabil padajúci strom!

molly2serial.jpg

Herečka sa s manželom bicyklovala v lese, kde ich zachytila búrka. Tá sa jej stala osudnou.

Molly Glynn patrila medzi rešpektované divadelné herečky v Chicagu a tiež si zahrala v seriáli o amerických hasičoch Chicago Fire. Herečka zomrela v nemocnici Evanston NortShore Hospital potom, ako ju zasiahol padajúci strom. S manželom Joeom Foustom sa boli v sobotu bicyklovať v Ericksonových lesoch, keď ich zachytila búrka. Nemali sa kde skryť. Joe počul svoju manželku kričať a keď sa otočil, videl, ako ju privalil strom. 

Zdroj: Facebook

Molly mala na hlave cyklistickú helmu, ale ani tá jej nezachránila život. Zraneniam podľahla v nemocnici. "Nemohol som ju zachrániť, nemohol som ju zachrániť. Teraz je preč," napísal jej manžel na Facebook.

"Molly bola úžasná herečka s vrelým srdcom. Bol to veľkorysý človek. Bola milá, sofistikovaná, mala iskru a bola sexy a drzá v tej správnej chvíli," povedal umelecký riaditeľ spolku spisovateľov Theatre Michael Halberstam. "Dokázala sa zmeniť z princeznej na nevinné dievča s kvetinami mihnutím oka. Bola milujúcou matkou a manželkou a každý, kto ju spoznal, sa do nej okamžite zamiloval" dodal Halberstam pre CBS.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.