Šoubiz

Kim Kardashian vyzerá skvele ešte aj po Ice Bucket Challenge

profimedia-0205058366.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Kim je asi posledná hviezda, od ktorej by ste sa dočkali toho, že by sa verejne ukázala s mokrými spľasnutými vlasmi a rozmazaným mejkapom.

Ani Kim Kardashian sa nevyhla ľadovej výzve a splnila si ju hneď potom, ako ju vyzvala moderátorka Ellen DeGeneres. Reality hviezda bola totiž v tom čase hosťom v jej šou. Kim je asi posledná hviezda, od ktorej by ste sa dočkali toho, že by sa verejne ukázala s mokrými spľasnutými vlasmi a rozmazaným mejkapom. Vždy si totiž dáva záležať na tom, aby sa pred všetkými predviedla v dokonalej forme. Ale ako je vidieť, aj ona vie prežiť to, že nie je pred kamerami tip top a hlavne keď ide o dobrú vec.

Počas rozhovoru prezradila, že chce veľkú rodinu a rozhodne chce pre malú North súrodencov. S manželom Kanyem Westom plánujú mať štyri deti. A či by toľko ratolestí zvládla? "Šla som do San Diega, aby si moja sestra trochu oddýchla. Starala som sa o neter Penelope a synovca Masona a k tomu aj o vlastné dieťa a zvládla som to," povedala.

Zároveň sa ale priznala, že to bolo náročné. "Ťažké to bolo s tromi deťmi, neviem, ako to zvládla moja mama so šiestimi," povedala o svojej mame Kris Jenner. "Ale páči sa mi, že mám toľko súrodencov. Sú to moji najlepší priatelia a takých by som chcela aj pre svoje deti," dodala Kim.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.