Šoubiz

Rytmus obviňuje z klamstva novinárov, jeho zase usvedčila Darina manažérka

dara a rytmus.jpg

Raper poprel, že by potvrdil informáciu o rozchode. Speváčkina manažérka tvrdí niečo iné. Napriek tomu sa mu aj tak podarilo urobiť ešte väčšiu reklamu novej Darinej kampani.

Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský nechali cez svoje zdroje potichu a nenápadne vypustiť špekuláciu, že sa rozišli. Plán bol taký, že si dvojica mala vypnúť telefóny a nereagovať na otázky novinárov, aby ešte viac rozprúdili špekulácia. Čo sa aj podarilo, až na jeden chybný raperov krok. Telefón zdvihol a pre blesk.cz povedal, že sa skutočne rozišli a vysvetlenie sa dozvedia o dva dni. Ale nakoniec to prepuklo už na ďalší deň. Včera sa fanúšikovia dozvedeli, že ide o reklamnú kampaň na známe žuvačky. Lenže Patrik s ňou nemá skoro nič spoločné. Účinkovať v nej nebude a ani nebude robiť osvetu ohľadom starostlivosti o chrup. To všetko bude mať na starosti Dara.

Potom ale vyznieva až klamársky to, čo napísal Rytmus na sociálnu sieť. K fotografii z dovolenky s Darou napísal: "Prežívame najšťastnejšie obdobie. Vetu: "Áno, rozišli sme sa," som nikomu nepovedal, je to intriga ako víno." Takto sa snažil hodiť vinu na novinárov. Ale dôkazy sú jasné. Plán kampane pokazil. Aspoň z pohľadu Darinej manažérky. 

"Patrika sa to paradoxne vôbec nemalo týkať. Celá kampaň je postavená na Darine, ktorá nikdy nič nepovedala a nepotvrdila. Všetko to malo byť v rovine špekulácií. Bol z toho asi vynervovaný. Čo povedal, bolo nešťastné, to máte bohužiaľ pravdu. Akurát, že zdvihol telefón a zazmätkoval a potvrdil to. Patrik do toho vstúpil nešťastne. Paradoxne z toho nemá žiadne peniaze, nebude s firmou spolupracovať, nič z toho," uviedla pre Super.cz Eva Skallová. 

Raper z klamstva obviňuje novinárov, ale v podstate on aj Dara klamali už len tým, že nechali svoje zdroje vypustiť informáciu o ich "rozchode". Každopádne, aj svojím statusom o tom, akí sú novinári, opäť rozbúril hladinu. Vďaka nemu o Darinej kampani vznikli ďalšie články, a tak urobil svojej priateľke ďalšie promo. Či už chtiac alebo nechtiac.

 

BRATISLAVA/ super.cz, nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.