Šoubiz

Angeline Jolie trčia len kosti a silikóny

angelina3jolie.jpg

To, že je Angelina nezdravo chudá nie je žiadna novinka. Napriek tomu je na jej tenké ručičky a nožičky, ktoré predviedla na jachte v čiernom tielku a šortkách, zlý pohľad.

Angelina Jolie a Brad Pitt sa pred pár týždňami tajne vzali v ich francúzskom sídle Château Miraval, ale medové týždne si dvojica veľmi neužije. Hoci oddychuje so všetkými deťmi na jachte na Malte, prišla sem nakrúcať druhý spoločný film. Paparazzi sú ale v strehu, hoci nejaké exkluzívne fotografie zatiaľ nepriniesli. 

Zdroj: dailymail.co.uk

To, že je Angelina nezdravo chudá nie je žiadna novinka. Napriek tomu je na jej tenké ručičky a nožičky, ktoré predviedla na jachte v čiernom tielku a šortkách, zlý pohľad. Pár kíl navyše by jej rozhodne prospelo. Aby vyzerala tak, ako za čias slávnej filmovej Lary Croft, kedy jej krivky privádzali do vytrženia mnoho mužov po celom svete. 

Zdroj: dailymail.co.uk

Na herečke tak vytŕčajú len kosti a silikóny, ktoré si nechala spraviť potom, ako jej lekári odstránili oba prsníky. Angelina mala totiž až 80 percentnú pravdepodobnosť rakoviny prsníka. 

Zdroj: dailymail.co.uk

MALTA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.