Šoubiz

Rytmusa opľul fanúšik. Jeho reakciu si pozrite na videu

rytmus.jpg

Aj Rytmus sa presvedčil, že nie každý ho má rád. Na koncerte ho provokoval opitý muž, ktorý zrejme nie je jeho vášnivým fanúšikom.

Byť slávny nie je vždy med lízať. Vždy sa totiž nájde aj skupina ľudí, ktorá vás nemusí mať v obľube. A potom sa nájdu aj takí, ktorí sa to neboja dať najavo aj slovne, nebodaj činmi. Aj Rytmus sa presvedčil, že nie každý ho má rád. Na koncerte ho provokoval opitý muž, ktorý zrejme nie je jeho vášnivým fanúšikom. 

Zdroj: čitateľ TVNOVINY.sk

Čitateľ TVNOVINY.sk nám na adresu [email protected] poslal video, na ktorom zachytil incident kontroverzného rapera s týmto mužom. Náš čitateľ stál priamo pod pódiom počas koncertu na festivale Tajvan Leto v Čani neďaleko Košíc. Vedľa neho stál opitý muž, ktorý Rytmusovi stále ukazoval vulgárne gestá a dokonca ho opľul.

Následne sa presvedčil, že Patrik Vrbovský si nenechá len tak skákať po hlave. Prišiel k nemu, napľul mu priamo do tváre a vrátil sa na pódium. "Keď prechádzal okolo mňa, na jeho bunde boli stopy po slinách. Bolo jasne vidieť, že ho ten chalan opľul," opísal čitateľ. 

Problémom zrejme bolo, že šlo o festival, na ktorom vystupovali skôr pop, rockoví či metaloví interpreti a niektorým sa asi nepáčilo, že medzi účinkujúcimi je raper. Svoj hnev prejavil dokonca aj ďalší z účastníkov tohto podujatia. "Asi 5 alebo 10 minút po incidente Rytmusa ďalší fanúšik oblial vodkou," dodal čitateľ.

Niekto sa vám páčiť môže, iný nemusí. Ale takto by sa predsa len slušní ľudia správať nemali, čo myslíte?


KOŠICE/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.