Šoubiz

Na konte má 114 zločinov! Zo zlodejky je najsexy kriminálnička sociálnych sietí

stephanie zlodejka.jpg

Komentáre svedčia o tom, že mnoho mužov po celom svete by sa nechalo touto kráskou okradnúť aj každý deň.

Má na konte obvinenia zo 114 zločinov, ale aj tak bola označená za najsexy kriminálničku sveta na sociálnych médiách. Stéphanie Beaudoin má len 21 rokov a minulý mesiac ju zatkli v súvislosti s vlámaním do 42 domov. Opisujú ju ako dokonalú ženu. Môžu za to jej fotografie v bikinách, ktoré teraz kolujú po Instagrame a Twitteri od chvíle, ako boli publikované v Montreal Journal. 

Zdroj: Facebook

Stéphanie nie je jedinou zlodejkou, ktorej by pre pekné oči mnohí ľudia odpustili všetko zlé, čo napáchala. V júni spôsobil vo svete rozruch americký väzeň Jeremy Meeks, ktorý bol označený za najsexy zločinca potom, ako polícia zverejnila jeho snímku po zatknutí na sociálnej sieti. Okamžite ju začali zdieľať mnohé ženy a šírila sa ako požiar. Hoci je Jeremy stále vo väzení, už teraz má podpísaný lukratívny modelingový kontrakt. Má tak šancu začať odznova a vykročiť do života správnou nohou.


Vtedy mnohí muži nadávali na ženské pokolenie, aké vie byť hlúpe. Ale zdá sa, že aj oni by sa nechali pokojne okradnúť sexy ženou. "Stéphanie mi môže ukradnúť srdce každý deň," napísal jeden z užívateľov. Kráska má už dokonca aj fanpage, kde má zatiaľ 2 000 fanúšikov. Ich počet ale rastie. 

Zdroj: Facebook

V súvislosti s jej osobou sa v komentároch objavujú opisy ako: "sexy, kedykoľvek sa mi vkradni do domu alebo nádherný anjel...".

Zdroj: Facebook

Študentka ošetrovateľstva bola obvinená z viac ako 100 zločinov, vrátane krádeží, držby deviatich ilegálnych zbraní a ukradnutého majetku. Kanaďanka čelí aj obvineniu, že spolupracovala s tromi maloletými komplicmi, ktorí mali mať 13, 15 a 17 rokov a vlámali sa do rezidencií v oblasti Athabaska a Maple. Pred súd sa postaví 17. novembra tohto roku.


KANADA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti