Nádherná s postavou Venuše! Aj tak ju však nechal už piaty snúbenec

kelly.jpg

Je modelka prekliata? Alebo je novodobou nevestou na úteku?

Britská glamour modelka Kelly Brook, ktorá žije v Amerike, má obrovskú smolu v láske. Príležitostná herečka je nádherná žena s postavou bohyne Venuše. Práve pre jej krivky jej v modelingu mimoriadne populárna. Ale ani to mužom v jej okolí nestačí. Opäť sa rozchádza. A to sa ešte pred pár dňami chválila sexy fotkami partnera na sociálnej sieti. 


S modelom Davidom McIntoshom chodila niekoľko mesiacov. Už na začiatku vzťahu sa dvojica zasnúbila a zrazu je koniec. Modelka to oznámila na sociálnej sieti, kde mu zaželala všetko dobré a napísala, že ho bude mať vždy rada.


Kelly je zrejme prekliata. Sedem rokov tvorila pár s filmovým Kuriérom Jasonom Stathamom. Krátko po ich rozchode sa dala dokopy s hercom Billym Zaneom. S ním chodila štyri roky, ale nechala ho stáť pred oltárom samého. Dva roky prežívala len krátke romániky, až kým nestretla Thomasa Evansa. Počas dvoch rokoch chodenia s ním aj otehotnela, ale o bábätko prišla. Dvojica sa rozišla v roku 2013. Nasledoval krátky vzťah s Dannym Ciprianim, s ktorým tiež mala byť zasnúbená.

Vo februári tohto roka to zaiskrilo medzi Kelly a spomínaným Davidom. Zásnuby ohlásili už o mesiac neskôr. A teraz aj tento vzťah stroskotal. Že by modelka nemala šťastie na dobrých mužov? Alebo sa trvalých vzťahov jednoducho bojí? Možno máme na scéne novú Nevestu na úteku podľa vzoru Julie Roberts v rovnomennom filme.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti