Šoubiz

Desať najkrajších slávnych žien nad sedemdesiat rokov!

Tina Turner a Barbra Streisand
Zdroj: Profimedia.sk

Aj vo vyššom veku môže žena vyzerať fantasticky. Dôkazom sú tieto slávne dámy.

Vieme, že síce nepracovali celý život za pásom ani sa extrémne fyzicky nenamáhali, no aj tak si zaslúžia obdiv za to, že v ich veku nestratili krásu, úsmev z tváre a najmä ženskosť.

JANE FONDA

Americká herečka, spisovateľka, politická aktivistka. Za sebou má úspešnú kariéru, jej hviezda žiarila najmä v 60-tych rokoch, za film Klute v roku 1971 a za film Návrat domov o sedem rokov neskôr získala Oscara. Jane Fonda má dnes 76 rokov, je stále aktívna, teraz už skôr spisovateľka a krásna žena.

Zdroj: Profimedia.sk

SOPHIA LOREN

Táto dáma len nedávno oslávila 80 rokov. Talianska herečka a ikona. Svetovou hviezdou sa stala rovnako ako Jane Fonda v 60-tych rokoch. V roku 1962 už získala Oscara za úlohu vo filme Vittoria De Sica Vrchárka. Meno Sophia Loren je dodnes pojmom a aj vo vysokom veku sa je stále na čo pozerať.

Zdroj: Profimedia.sk

BARBRA STREISAND

Fenomenálna americká speváčka, divadelná a filmová herečka. So svojim úžasným hlasom dobyla svet a odniesla si niekoľko cien Grammy, dve ceny akadémie a ceny Emmy. Barbra má 72 rokov, no málokto by jej tento vek tipoval.

Zdroj: Profimedia.sk

TINA TURNER

Slávna rocková babička, ktorá nikdy naozaj nezostarne. Hviezda 80-tych rokov nosí dodnes minišaty. Má 74 rokov a jej zachrípnutý a silný hlas si budú asi všetci ešte dlho pamätať.

Zdroj: Profimedia.sk

DIANA ROSS

Americká speváčka, ale aj herečka, ktorej repertoár bol veľmi pestrý. Má nádherný silný soulový hlas, ktorý keď počujete, ihneď ho dokážete identifikovať. Začala tým, že bola líderka dievčenskej kapely Supremes. Dnes má 74 rokov a vyzerá stále výborne.

Zdroj: Profimedia.sk

RAQUEL WELCH

O tejto krásnej americkej herečke by málokto povedal, že má 74 rokov. Je však pravda, že tu už sa na jej tvári a tele podpísala plastika. Aj napriek tomu, keby nemala dobré gény, nezachráni ju ani plastika.

Zdroj: Profimedia.sk

FAYE DUNAWAY

Americká herečka, držiteľka Zlatého glóbusu, cien Emmy a tiež Oscara. Slávna sa stala najmä vďaka úlohe Bonnie vo filme Bonnie a Clyde v roku 1967. Krásu si udržala aj vo veku 73 rokov.

Zdroj: Profimedia.sk

JUDI DENCH

Britská filmová a divadelná herečka v decembri oslávi osemdesiatku. Ešte v roku 2013 si zahrala vo filme Philomena, preslávila sa najmä v shakespearovských hrách, vidieť ste ju mohli aj v Pirátoch z Karibiku 4: V neznámych vodách v roku 2011.

Zdroj: Profimedia.sk

MARTHA STEWART

Americká biznismenka, spisovateľka a televízna osobnosť má 73 rokov a vyzerá fantasticky.

Zdroj: Profimedia.sk

BLYTHE DANNER

Desiatku najkrajších žien po 70-tke uzatvárame americkou herečkou Blythe Dannes. Sedemdesiatjedenročná herečka má na konte obrovské množstvo filmov a ešte stále hrá.

Zdroj: Profimedia.sk

BRATISLAVA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.