Šoubiz

Zo škaredej Willisovej dcéry celkom pekná žena. Vďačí za to prifúknutým perám

rumer3.jpg

Zmenila farbu vlasov na blond, oblieka sa ženskejšie a dokonca aj výrazne schudla. A ak si dobre všimnete, aj tá výrazná brada kamsi zmizla.

Dcéry Brucea Willisa a Demi Moore sú takou zvláštnou kombináciou oboch slávnych hercov. Stali sa legendárnymi práve pre ich výrazné brady, ktoré zdedili po otcovi. Najčastejšie bola obeťou posmechu práve Rumer Willis, ktorá sa venuje hudbe a herectvu už odmalička. Jej prvá úloha bola po boku Demi Moore vo filme Striptíz.

Zdroj: Profimedia.sk

Ale nebol to len vzhľad, ktorý na Rumer kritizovali už odjakživa. Mohlo za to aj jej obliekanie. Zle zvoleným oblečením a aj účesom si veľmi nepomáhala a len jej to priťažilo. Teraz sa však ukazuje, že skutočne nie je takým škaredým káčatkom, ako si všetci mysleli. 

Zdroj: Instagram

Zmenila farbu vlasov na blond, oblieka sa ženskejšie a dokonca aj výrazne schudla. A ak si dobre všimnete, aj tá výrazná brada kamsi zmizla. Mnohí tak začali mladú herečku podozrievať z plastiky. Lenže plastický chirurg tvrdí niečo iné. "Pôsobí to tak, že si nechala zmenšiť bradu, ale ak si dobre všimnete, má zväčšené pery, a tak je brada opticky v úzadí," povedal pre RadarOnline.com doktor Anthony Youn. 

Zdroj: Instagram

Zároveň ale dodal: "Je to až prehnané, ale pokiaľ je ona s výsledkom spokojná a splnilo to účel zamaskovať bradu, tak je to v poriadku."

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti