Šoubiz

Pre spevácku megahviezdu, ktorá príde do Bratislavy, tancovala Slovenka!

nikoleta.jpg

Kylie Minogue predvedie 19. októbra 2014 v Bratislave veľkolepú show, akú naše hlavné mesto pravdepodobne ešte nezažilo.

Popová diva Kylie Minogue vystúpi v Bratislave vôbec po prvý raz, no Slovensko jej nie je úplne neznáme. Austrálska speváčka sa totiž stretla s krásou slovenských žien v podobe jednej zo svojich tanečníc Nikolety Rafaelisovej - Slovenky, ktorá s ňou absolvovala Showgirl Homecoming Tour. 

Zdroj: xl.sk

Kylie Minogue predvedie 19. októbra 2014 v Bratislave veľkolepú show, akú naše hlavné mesto pravdepodobne ešte nezažilo. V rámci turné Kiss Me Once odprezentuje piesne z jej dvanásteho štúdiového albumu, ako aj najväčšie hity jej kariéry. Fanúšikovia sa môžu tešiť na exkluzívne kostýmy a veľkú svetelnú show. 

Zdroj: xl.sk

Málokto si však vie predstaviť, ako vyzerá nácvik podobného mega projektu a atmosféra v zákulisí. Bývalá sólistka Baletu SND Nikoleta Rafaelisová zažila lesk i drinu v prítomnosti Kylie Minogue na vlastnej koži. Ako uviedla v rozhovore v roku 2008, vo svete Kylie sa cítila ako ufo. 


Pompézne kostýmy, hotový labyrint v backstagi, obrovská energia prúdiaca od tisícov divákov. A aká je vlastne Kylie z pohľadu slovenskej tanečnice?: „Je skvelá, očarujúca, magická. Vie byť ľudská, normálna, prirodzená. Dokonca je schopná dať kompliment. Keď si s nami vyrazila, tak sa zabávala ako s kamarátmi. Starala sa o nás. Bol to totálny komfort," povedala Nikoleta.

Kylie už odštartovala európske turné. Pozrite si, ako to vyzeralo v Liverpoole:

Zdroj: xl.sk

Tanečný guru spolupracoval s Kylie Minogue na spomínanom Showgirl Homecoming Tour a oslovil Nikoletu, aby sa turné zúčastnila ako tanečnica. Krásna Slovenska si uvedomila, že takáto príležitosť sa neodmieta a to aj napriek tomu, že šoubiznis je na míle vzdialený od vážneho umenia, ktorému sa venuje.

BRATISLAVA/ redakcia Šoubizu

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.