Šoubiz

Beyoncé popiera tehotenstvo sexy fotkami v plavkách

beyonce v plavkach.jpg

Z týchto fotiek nie je jasné, či je speváčka tehotná alebo nie. Možno tak chcela skôr ukázať, že žiadnu retuš nepotrebuje.

Beyoncé zabojovala proti klebetám o svojom tehotenstve ďalšou sériou sexy fotiek v bielych plavkách, ktoré zverejnila na svojej oficiálnej stránke. Vznikli počas dovolenky vo Francúzsku, kde je s manželom JayZ a dcérkou Blue Ivy.

Zdroj: beyonce.com

Najzaujímavejšie sú ale fotky, na ktorých pózuje v bielych plavkách. Naznačuje nimi, že nečaká druhé dieťa. Za tieto špekulácie však môže práve JayZ, ktorý sa tajomne vyjadril počas ich koncertu v Paríži. Dvojica sa už raz postarala, aby sa o nich všade písalo. Vypustila klebety o rozvode a nakoniec sa ukázalo, že žiadnu krízu nemajú. Ich cieľom bolo zvýšiť záujem o lístky na spoločné turné. 

Zdroj: beyonce.com

Z týchto fotiek nie je jasné, či je speváčka tehotná alebo nie. Možno tak chcela skôr ukázať, že žiadnu retuš nepotrebuje. Po posledných snímkach zo súkromného albumu ju totiž obvinili, že si vylepšuje postavu a v skutočnosti nie je taká štíhla. Lenže fotografie z koncertov v sexy kostýmoch jasne dokazujú, že Beyoncé výrazne schudla a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

Zdroj: beyonce.comFRANCÚZSKO/ pt, nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.