Šoubiz

Nie je to už nuda? Najbizarnejšie snímky Miley, ktorá stratila hranice

rrtt.png
Zdroj: Instagram

Jazyk a prsia von, pripnúť si obrovský penis a tváriť sa, že som z inej planéty. Ak sme si mysleli, že Miley ničím neprekvapí, zrejme sme na omyle.

Čo ešte môžeme očakávať od niekdajšej sladkej a nežnej Hannah Montany? Miley imidž poslušného dievčatka už dávno pochovala, no v poslednej dobe zachádza s jej drsnosťou až do extrémov. Po tom, čo si pripevnila penis na nos, si mužskú pýchu v obrích rozmerov pchá pred divákmi rovno medzi nohy. Ak sa preto chystáte na jej koncert, poriadne sa „prežahnajte".

MIiey Cyrus svoje škandalózne fotky každý deň s radosťou a dobrovoľne zverejňuje na Instagrame. Mnohým by stačil pohľad na jej jazyk a hneď by vedeli o koho ide. Asi ho má príliš dlhý a potrebuje ho vetrať častejšie ako iní ľudia. Vyvetrať jej však nerobí problém aj prsia či iné časti tela, ktoré si ostatníradšej schovávajú pod oblečenie.

Otázne je, či to ešte niekoho poburuje alebo je to už nuda. V prípade, ak všetkých prestanú speváčkine výstrelky baviť, by sme sa mali začať obávať, čo si Miley vymyslí nové.

Najbizarnejšie snímky Miley Cyrus z Instagramu

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram
BRATISLAVA/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.