Šoubiz

Slávny reverend Camden zo seriálu V siedmom nebi je obvinený zo zneužívania detí

collins.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Polícia má k dispozícii pásku, na ktorej sa herec priznáva k sexuálnemu obťažovanie detí.

Americký herec Stephen Collins (67) sa preslávil najmä ako reverend Eric Camden zo seriálu V siedmom nebi, v ktorom vedie usporiadaný život s manželkou a siedmimi deťmi. Dnes sa však naňho pozerajú fanúšikovia inak. Portál TMZ.com totiž získal audiozáznam, v ktorom priznáva sexuálne obťažovanie detí.

Všetko si tajne nahrávala hercova manželka Faye Grant počas terapeutického sedenia. Tento tromf mala vytiahnuť počas rozvodového konania. Poradil jej to právnik, keďže tajne nahraná konverzácia s človekom, ktorý spáchal trestný čin, je v Kalifornii legálna. 


Na páske sa Stephen údajne priznáva k obťažovaniu 11-ročného dievčaťa, ktoré bolo príbuzné s jeho prvou manželkou. Niekoľkokrát sa to zopakovalo, keď malo dievčatko 12 a 13 rokov.

"Ruku som jej priložil na môj penis," hovorí na nahrávke herec. Spomenul tiež aj suseda, ktorý by mal byť do veci zapletený a prezrádza tiež, že jeho obeťou malo byť ďalšie dievča. Podľa informácií portálu má pásku polícia, ktorá prípad vyšetruje ako nevhodný sexuálny kontakt s maloletými. Obeťami mali byť ešte ďalšie tri deti.

Záznam z pásky si môžete vypočuť TU!

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.