Šoubiz

Iggy Azaela je vraj najsexy!? Aspoň podľa austrálskeho pánskeho magazínu

iggy azalea maxim.jpg

Tá sa ale namiesto radosti z toho, že dostala takýto titul, rozčúlila. Magazín ju totiž neoslovil a ani jej neponúkol fotenie, ako sa to pôvodne robí s každou víťazkou.

Austrálska verzia pánskeho magazínu Maxim zhotovila svoj rebríček 100 najsexy žien sveta. Kým v Amerike sa na prvom mieste umiestnila topmodelka Candice Swanepoel, tu si vybrali svoju rodáčku, raperku Iggy Azaela. Tá sa ale namiesto radosti z toho, že dostala takýto titul, rozčúlila. Magazín ju totiž neoslovil a ani jej neponúkol fotenie, ako sa to pôvodne robí s každou víťazkou. Namiesto toho kúpili sexy snímku od magazínu Complex z roku 2011 a použili ju na titulku. Iggy má na nej 21 rokov. 

Zdroj: Maxim

Raperka okamžite vynadala prostredníctvom Twitteru svojmu manažérskemu tímu v Austrálii, keďže sa momentálne zdržiava v Amerike. "Je skvelé, že som na obálke magazínu, ale nepáči sa mi ten spôsob, ako to urobili. Ďakujem za túto poctu, ale mrzí ma, že ma nikto neoslovil, neurobil so mnou rozhovor a použil staré fotografie," napísala raperka na Twitteri. 

Zdroj: Instagram

2. Margot Elise Robbie

Zdroj: Vanity Fair

3. Samantha Armytage

Zdroj: Sunday Style

4. Jennifer Hawkins


5. Jessica Gomes

Zdroj: FHM

6. Nicole Trunfio

Zdroj: Maxim

7. Jessica Mauboy


8. Miranda Kerr

Zdroj: GQ

9. Lauren Brant

Zdroj: Instagram

10. Yvonne StrahovskiSYDNEY/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.