Šoubiz

Pozrite sa, ako sa zmenili moderátorky Telerána od začiatku ich kariéry!

p2b1.moderatorky_soosova_horvathova_polakova.jpg

Roky ubehli, no babám Kvetke, Lenke a Adi na kráse neubrali.

Moderátorky Telerána Kvetka Horváthová, Aďa Poláková a Lenka Šoóšová už patria k tradičnému rannému rituálu. Vstávanie nám spríjemňujú už poriadnych pár rokov a stále nám vedia vyčariť úsmev na tvárach. My sme si na ne posvietili v začiatkoch ich kariéry a pozrite sa, čo všetko sme našli.


Kvetka si v Markíze vystriedala viacero relácií. Či už to boli Cestoviny, Opposite sex, Slávici na ulici, Doma s Markízou a mnohé iné... Za ten čas sa vydala, stala sa matkou, dnes už školáčky Paulínky a po materskej sa opäť vrátila na obrazovky. Reality šou Farma odštartovala jej kariéru opäť.


Lenka Šoóšová sa prvýkrát na obraze objavila v klipe Petra Nagya a o pár rokov neskôr si na kamery zvykala po boku kolegu Romana Juraška, s ktorým tvorí moderátorskú dvojicu dodnes. V Markíze sa podobne ako Kvetka stala mamou synčeka Riška.


Aďa Poláková berie Teleráno ako jednu zo svojich srdcových záležitostí. Druhou je pre ňu varenie. Okrem toho, že už vydala vlastné knihy receptov, stala sa tvárou istého potravinového reťazca.


BRATISLAVA/MARKIZA.SK

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti