Šoubiz

Prichytení! Orlando a Selena zrejme tvoria pár

orlando.jpg

Od rozchodu s Justinom sa Selena rýchlo zotavuje vďaka starému kamarátovi Orlandovi. Ten jej robil spoločnosť aj na letisku v jej domovine, Los Angeles.

Selena Gomez a Justin Bieber sa rozišli už veľmi veľakrát. Podstatné je však to, že tentoraz to zrejme bolo definitívne. Potom, ako Selena odhalila mladíkovu ďalšiu neveru s Kendall Jenner, dala ich "vzťahu" koniec.

Uvedomila si, že s mladým Bieberom len stráca čas a ukazuje sa, že starý kamarát Orlando sa tiež cíti sám. Ten sa totiž tiež pred nedávnom rozišiel s modelkou Mirandou Kerr, s ktorou tvoril tri roky manželský pár.

Zdroj: Profimedia.sk

V pondelok večer videli starých kamarátov tesne za sebou na letisku v Los Angeles. Síce sa snažili byť nenápadní, nebolo pochýb o tom, že na akciu We Day v Kanade, kde sa majú obidvaja objaviť, poletia spolu. Aj keď sa Orlando snažil s narazeným klobúkom na čele ignorovať forografov, Selena sa niekoľkokrát otočila a nevyzerala, že by chcela niečo skrývať. 

Zdroj: Profimedia.sk

Jej ex Justin nebol spájaný len so Selenou, ale aj s Bloomovou manželkou Mirandou, ktorá sa pri ňom pravidelne zjavovala. V lete si to údajne chlapci aj vyriešili na party na Ibize. Tam mu pred priateľmi uštedril jednu facku. Nevybúrený tínedžer si teraz vychutnáva svoju voľnosť a nezdá sa, že to s Kendall myslí vážne. O Selene a Orlandovi, sa to ale už nejakú dobu hovoriť nedá.

Zdroj: Profimedia.sk

LOS ANGELES/Daily Mail, md

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.