Šoubiz

Dvaja sexy muži, jedna silná myšlienka. Beckham a Williams bojujú za tých najmenších

Robbie-Williams--z.jpg
Zdroj: hellomagazine.com

Milióny detí po celom svete čelia každý deň násiliu, hladu a nebezpečenstvu. Pozrite si video, v ktorom malý chlapec zháňal vakcínu proti násiliu.

David Beckham a Robbie Williams sa spojili pre dobrú vec. Spoločne sa stali tvárami kampane britského Unicefu, ktorej cieľom je chrániť deti pred násilím, chorobami, hladom a inými katastrofami.

„Ak vidíte dieťa v ohrození, mali by ste ho ochrániť. Nech čelí hocakej hrozbe," vyzýva ambasádor Unicefu David Beckham. Milióny detí po celom svete čelia každý deň nebezpečným situáciám. „Mali by sme využiť túto šancu, aby sme zvýšili ich ochranu. Pripojme sa a podporme túto kampaň," pokračoval.

Zdroj: hellomagazine.com

Rovnaké názory zdieľa aj spevák Robbie Williams. O tom, aké sú deti bezbranné sa presvedčil na vlastnej koži, keď sa stal otcom. „Stretol som sa s deťmi, ktoré stratili všetko po zemetrasení na Haiti. Bol som aj v Mexiku, kde tí najmenší čelia násiliu a zneužívaniu. Keď som stal otcom, vtedy som si naplno uvedomil, že každé jedno dieťa potrebuje niekoho, kto ho bude chrániť," vyjadril sa Robbie.

Pozrite si krátke video, v ktorom malý chlapec zháňa v lekárni liek proti násiliu. Pre pochopenie nemusíte ovládať anglický jazyk. Záver videa má jasný odkaz: „Proti násiliu nie je liek, ste len vy."


LONDÝN/hellomagazine, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.