Šoubiz

Reza si užil prvý sex na Farme. Budete prekvapení, koho zviedol!

Reza Givili
Zdroj: markiza.sk

Okrem toho, že má rád alkohol, miluje aj ženy. S kým sa vyspal?

Zdá sa, že Reza Givili je poriadny záletník! Okrem toho, že má rád alkohol, miluje aj ženy. A najviac tie, ktoré sú nositeľkami mena Lenka. Po romániku, ktorý mal Reza s Lenkou Hrčkovou, sa Reza ocitol v posteli s Lenkou Švaralovou. A všimli si to viacerí.

„Ráno, keď som sa zobudila, tak som videla v posteli, že Reza niekoho má, takže mi to prišlo také smiešne a bola to naša nová Lenka. Zdalo sa mi to čudné, keď postele boli voľné. Ale včera sa zas popilo, tak si myslím, že to bolo z tohto dôsledku," prezradila Jana Ivaničová.

Zdroj: markiza.sk

Reza sa najprv snažil všetko zahmlievať: „Ja nepamätám nič, že som spal s niekým," reagoval Reza na reči v kuchyni. „Jáj ty, že ťa huba nebolí," reagovala Janka. Neskôr v rozhovore však Reza vyšiel s pravdou von a priznal, že si so ženami rád užíva.

„Som taký typ, že si rád užívam, čo môžem. A už keď stačí, nechám to tak. S nikým nezačínam vzťahy typu - láska, ľúbim ťa. To nie, to som raz spravil a nedopadlo to dobre. Ale človek keď sa nudí, tak prečo nie. Nemáme spolu vzťah. Včera večer sme spolu spali. Hotovo," priznal Reza.

Zdroj: TV Markíza

Mohlo by sa zdať, že najviac dotknutou bude prvá obeť Rezu Lenka Hrčková. Tá však radovánky Rezu nejako nerieši: „Keď ho to baví, nech chodí z postele do postele," povedala Lenka Hrčková.

Rezu okomentovala i Lenka Švaralová, ktorá sa však k spoločnej noci nevyjadrila: „Reza, to je narcis, to je metrosexuál, ktorý sa má rád, ktorý sa potrebuje ukazovať a potrebuje byť stredobodom pozornosti. Ale zle nevyzerá, má dôvod sa ukazovať, nech sa páči," povedala Lenka Švaralová, z jej vyjadrenia je ale citeľné, že Reza je jej sympatický.

Sledujte šou Farma v pondelok, 27. októbra, o 21.40!

BRATISLAVA/MARKIZA.SK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.