Šoubiz

Dominika Mirgová prevalcovala internet. Zatienila aj Kontrafakt

RRP_6621(1).jpg

Podľa štatistík YouTube jej patrí prvenstvo v najsledovanejších slovenských videách, napriek silnej konkurencii nového videoklipu Kontrafaktu.

Speváčka Dominika Mirgová sa teší z ďalšieho úspechu. Videoklipu Hore, ktorý zverejnila minulý týždeň, patrí prvá priečka v rebríčku najsledovanejších videí na Slovenskom YouTube. Odvážnym videoklipom na seba strhla všetku pozornosť a zatienila tak aj premiéru videoklipu Kontrafaktu.

Vie, ako urobiť rozruch. O tom, že Dominika Mirgová nie je žiadna naivka, vás presvedčí nie len odvážny videoklip, ale aj marketing okolo neho. Mladá speváčka si trúfla na veľké sústo, keď predstavila videoklip ku skladbe Hore, ktorého provokatívny text a vizuál rozdelil verejnosť na dva tábory. Jedni skladbu milujú, iní nenávidia, každopádne premiéra jej najnovšieho singla sa stala témou číslo jeden na slovenskom internete.


„Neprekvapilo ma to. Som v tomto biznise sedem rokov, je to stále rovnaké. Sústredím sa na pozitívne veci, čítam stovky správ od fanúšikov, ktorým sa moja hudba páči a radi ju počúvajú a z úspechu skladby sa naozaj teším, pretože je presne taká, ako ostatné, je úprimná. Takto som to cítila, chcela som dať von presne takúto skladbu. Nehrám sa na nič, robím si čo chcem podľa svojej intuície a pocitu," doplnila Dominika, ktorá aktuálne pripravuje svoj tretí album, ktorý vraj bude úplne iný ako jeho úspešný predchodca.BRATISLAVA/ redakcia Šoubizu

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.