Šoubiz

Misska Mendrejová sa trápi. Snúbenec sa pobil s jej otcom

denisa.jpg
Zdroj: pluska.sk

Partner má zlomenú kľúčnu kosť a otec zase otras mozgu. Ako to vlastne celé bolo?

O rodinnom konflikte informuje týždenník Plus 7 Dní. Posledný rok v živote bývalej kráľovnej krásy Denisy Mendrejovej je náročný. Zlé vzťahy sa vyostrili pred pár dňami na Donovaloch, kde sa pobil misskin otec Ivan Mendrej so zaťom Slavomírom Hatinom ml..

Mendrej tvrdí, že ho padol podgurážený Slavomír. "Netuším, aký bol dôvod útoku, keďže s pánom Hatinom a mojou dcérou už vyše roka nekomunikujem. Keď sa s niekým nebavíte, logicky nemôžete mať medzi sebou žiaden konflikt," povedal Mendrej pre Plus 7 Dní.

Vzťahy v rodine sa zhoršili potom, ako sa Mendrej rozviedol s Denisinou mamou Dankou a našiel si mladšiu priateľku. Denisa a jej partner sa postavili na maminu stranu. "Potom sa začal do našich vzťahov montovať so svojimi právnikmi a naše vzťahy rozvrátil natoľko, že dnes sa nikto s nikým nerozpráva," dodal Mendrej.

Denisa ale tvrdí, že všetko bolo inak. Pod vplyvom alkoholu mal byť jej otec a on mal napadnúť Slava. "Môj partner má ťažké zranenie, z ktorého sa bude liečiť mesiace. Má zlomenú kľúčnu kosť. Bude sa to celé riešiť právne," povedala pre týždenník.

Tiež dodala, že dôvodom konfliktu nie je rozvod rodičov, ale to, ako sa jej otec správa a ignoruje nielen ju, ale aj vnučku Grétku. 

Viac v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 Dní.


BRATISLAVA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.