Obrovská zmena slávnej dvojičky. Mary-Kate Olsen je po plastike iná žena

Mary-Kate a Ashley Olsen
Zdroj: Profimedia.sk

Kariéru si Mary- Kate a Ashley Olsenky postavili práve na svojej veľkej podobnosti a režiséri ich aj preto obsadzovali. Mary-Kate sa pravdepodobne rozhodla od sestry odlíšiť.

Slávne hollywoodske dvojičky sú známe už doslova od plienok, kedy si strihli spoločnú rolu v seriáli Plný dom. Tam sa striedali v úlohe Michelle Tanner. Nikto ani len netušil, že sú dve. Potom prišli ďalšie seriály, kde už boli obe. Dve z jedného cesta, Sestry v akcii, Sestry v Londýne a iné. Po čase ich to ale prestalo baviť a presedlali na módu. 

Zdroj: Profimedia.sk

Z Mary-Kate a Ashley Olsen sa stali módne návrhárky a niekým zvané ikony. Ich štýl je veľmi jedinečný, mnohí ho odsudzujú a hovoria, že zo seba robia o 20 rokov staršie ženy. Súhlasíme. Dievčatá majú 28 rokov. Mary-Kate sa od sestry asi chcela po rokoch odlíšiť a ľahla si pod nôž. Dopadlo to tak, že jej tvár zmenená plastikou vyzerá ako z vosku, ale účel splnila. Sú odlišné. 

Zdroj: Profimedia.sk

Mary-Kate už v minulosti trpela anorexiou, teraz je partnerkou nevlastného brata bývalého francúzskeho prezidenta. Chodí s o 17 rokov starším Olivierom Sarkozym.


HOLLYWOOD/al

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti