Šoubiz

Seriálová kráska z Ferihy: Je tehotná?

Ceyda Ateş alias Hande z Ferihy.
Ceyda Ateş (foto: Diziler.com) Zdroj: diziler.com

Krásna turecká herečka Ceyda Ateş rázne dementovala správy o rozchode s dlhoročným partnerom!

Seriálová predstaviteľka Hande, turecká herečka Ceyda Ateş sa pred pár dňami objavila v spoločnosti na otvorení jedného z istanbulských obchodov s oblečením. Najväčšiu pozornosť na akcii však viac ako šaty, pútala nežná kráska - teda, lepšie povedané, jej zaoblené bruško. Preto sa hneď vynorili podozrenia, či náhodou nie je mladá herečka tehotná!

Zdroj: facebook.com

Prítomní novinári sa jej na rovinu opýtali, aká je pravda: „Nie, nie som tehotná," povedala. Išlo tak len o nepodarený záber, ktorý vyvolal zbytočné špekulácie. A ako je to s údajným rozchodom s jej dlhoročným priateľom Buğrom Toplusoyom, ktorý ju vraj podviedol s Francúzkou menom Diene a navyše sa pritom hlúpo nechal nachytať bulvárnymi novinármi, ktorí spravili zopár dosť jednoznačných fotografií a predali ich vybraným médiám?

Zdroj: facebook.com

Nuž, Ceyda tvrdí: „Sú to falošné správy. Jednou z tých, ktorá bola s ním odfotená na fotografii bola priateľka Cema Yilmaza, (turecký herec a ich rodinný priateľ), na inej zase bratrancova manželka," vyhlásila pre turecké médiá. Takže to, či naozaj ide o výmysly bulváru alebo sa len Ceyda snaží zahmlievať, vedia zrejme len oni dvaja.

Sledujte seriál Feriha na TV Doma pondelok až štvrtok o 21:30.

TURECKO/MARKIZA.SK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.