Šoubiz

Tori Spelling dostala najhorší vianočný darček: Parohy!

Tori Spelling a Dean McDermott
Zdroj: SITA

Tu sú detaily.

Americkú herečku Tori Spelling údajne podviedol jej manžel Dean McDermott. Pre magazín Us Magazine to vyhlásila istá Emily Goodhand, ktorá tvrdí, že s McDermottom strávila začiatkom decembra noc.

Zdroj: Profimedia.sk

Goodhand uviedla, že sa s McDermottom zoznámila prostredníctvom spoločných známych 6. decembra v jednom z barov v kanadskom Toronte, odkiaľ sa následne spoločne s ďalšími šiestimi ľuďmi presunuli do baru v hoteli Fairmount Royal York.

"Počas toho, ako sme pili, sme sa rozprávali. Neviem presne o čom, ale spomínal svoje deti a prácu. Mala som pocit, že mu môžem veriť. A tiež máme veľa spoločných známych," vyhlásila s tým, že McDermott jej počas konverzácie nenápadne podal kľúč od svojej hotelovej izby.

"Tam som sa s ním potom stretla, keď naši priatelia odišli, a mali sme sex. Povedal mi, že svoju manželku veľmi miluje, ale ona by s ním nespala. Nepýtala som sa ho prečo, pretože mi to prišlo divné. Stretli sme sa potom ešte raz, ale už sme spolu nespali," prezradila Goodhand, ktorá svoje konanie ľutuje.

"Som dospelá osoba a rozhodujem sa sama za seba. Je mi to ľúto," uviedla na záver. Spelling ani McDermott sa zatiaľ k týmto tvrdeniam nevyjadrili.

BRATISLAVA/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.