Šoubiz

Slová, ktoré trhajú srdce. Otec Paula Walkera spomínal na syna

walkerov otec.jpg

Rodina sa z tejto tragickej straty ešte stále nespamätala. Úprimný rozhovor s hercovým otcom vás skutočne dojme.

Onedlho to bude rok, čo hollywoodsky herec Paul Walker zomrel pri tragickej autonehode vo Valencii v Kalifornii. Všetkým sa zdá, akoby to bolo len včera a mnohí tomu nemôžu doteraz uveriť. Hovorí sa, že čas lieči, ale hercova rodina je na tom pochopiteľne stále zle. Vyplýva to aj zo slov Paulovho otca, ktorý poskytol otvorený rozhovor televízii Entertainment Tonight.

Zaspomínal si na svojho syna z čias, keď bol ešte malinký, ale aj na posledné dni jeho života či na deň, kedy sa dozvedel, že jeho syn už nie je na tomto svete. 

https://www.youtube.com/watch?v=V1hRmDQnizQ


"Neteším sa na Deň vďakyvzdania. Paul odišiel dva dni po tomto sviatku a len mi to pripomína, že už s ním nikdy nebudem. Je to smutné. Boli sme si veľmi blízki. Sme milujúca rodina a Paul je ten kúsok, ktorý nám chýba a aj vždy bude," povedal hercov otec. "Ešte sme stále v šoku. Každým mesiacom mi chýba viac a viac. Nie, nie je to lepšie," dodal.

"Keď sa stala tá nehoda, volal mi brat. Povedal mi: "Paul bol zabitý. Poď domov, všetci sú už tam." a ja som šiel a ani som si neuvedomil, že kráčam," opísal moment, kedy sa dozvedel o synovej smrti.

Paulov otec aj o tom, ako ho zbožňovali kolegovia z Rýchlo a zbesilo:


Paul Walker III sa niekoľkokrát vrátil na miesto nehody, kde fanúšikovia položili stovky sviečok, fotiek a odkazov a čítal si ich. "Niekto tam napísal, že Paul bol najkrajší chlap, akého kedy videla," zasmial sa hercov otec. "Prišlo tam ku mne malé dievčatko a opýtalo sa ma, či som Paulov otec a či ma môže objať," opísal silný moment na mieste nehody.

Walkerov otec sa podelil aj o videá a fotografie zo súkromného archívu, kde je Paul zachytený ako malý chlapček. "Keď som s ním bol poslednýkrát, dal mi pusu na líce a ja som mu ju dal tiež. Povedal som mu, že ho mám rád. Vždy som mu to hovoril a teraz som za to rád. Sú to krásne spomienky," uzavrel hercov otec, ktorý sa niekoľkokrát počas rozhovoru rozplakal.USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.