Opäť erotika na Farme! Reza a Lena v akcii

Farma 5, Givili, Kapusniaková
Zdroj: markiza.sk

S veľkým výstrihom a s najkratšími šatami ho umývala ako kráľa a masírovala mu chrbát.

A prišla tá chvíľa! Ešte nedávno Lenuš nevedela prísť Rezovi ani na meno, pretože farmárky urazil: Rezov útok na farmárky: Ste trúby! Večer už bolo všetko ináč! S veľkým výstrihom a s najkratšími šatami ho umývala ako kráľa a masírovala mu chrbát. Hotová slasť pre Rezu! Prečo sa k tomu odhodlala? Bol to úskok, snaha získať si ho alebo trest? 


Úlohy sa potom vystriedali! Reza masíroval Lenuš a mal pri tom - ako ináč - plno rečí. Prečo má prsia číslo tri a nie jeden? Máš silikónový zadok? Kde chceš vlastne masáž? Masáž ako sa patrí! Reza si však aj posťažoval: "Dva mesiace som nezapínal podprsenku!" Na druhej strane si pochvaľuje Lenuš: "Ona nie je ako iné farmárky. Nehanbí sa... všetko je pre ňu úplne normálne." Nuž, zdá sa, že to bol príjemný večer..


Reza najprv laškoval s Lenkou Hrčkovou: Reza: Na sex som pripravený! Aj na Farme!

Nedávno už bola reč o tom, že sa Reza vyspal s Lenkou Švaralovou: Prvý sex na Farme!

Zo sympatickej dámskej návštevy - príchodu exfarmárky Jany Hrmovej s priateľkou - sa tešil najmä Reza. Jana Hrmová je späť na Farme! Reza slintá!

A toto bol hlavný problém večera: Hádka o prsia: Tak sú umelé, či nie

A čo všetko sa ešte bude diať na Farme a kto ju opustí, si môžete pozrieť už dnes o 20:30 v dueli na obrazovkách Televízie Markíza. 


BRATISLAVA/ markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti