Šoubiz

Predtým obézna superstaristka je dnes krásna tehuľka!

leona.jpg

Na súťaži patrila Leona Šenková medzi najvýraznejšie postavy nielen hlasom.

O českej speváčke Leone Šenkovej sme už neraz písali. Najskôr zabodovala v Superstar, jej hlas bol jedným z najvýraznejších. Neskôr však šokovala fotografiami, ktoré si zverejňovala na sociálnej sieti. Leona totiž nepatrí medzi štíhle krásky, práve naopak. Svoje kypré telo rada ukazovala aj polonahé.

Zdroj: facebook.com

Nikdy jej kilá neprekážali a tým si aj získala množstvo fanúšikov. Teraz je Leona tehotná a vyzerá naozaj krásne. Bruško sa jej pekne zaguľacuje a speváčka žiari šťastím. Blahoželáme.

Zdroj: facebook.com

„Konečne poznám ten pocit byť matkou a cítiť ťukanie v brušku. Ten, kto to nepozná, tak mu to z celého srdca prajem, nech prežije to, čo teraz môžem ja. Môže ma tisíc ľudí nenávidieť, môže mi tisíc ľudí ubližovať, môže mi tisíc ľudí nepriať nič krásne, ale ja to krásne už mám a to v sebe."

„Nesiem v sebe nový život, nového človeka a ja ho budem vychovávať s láskou, aby mal rád ľudí, bol vždy čestný, spravodlivý, prial ľuďom, nebol falošný a bol múdrym človekom. Celé nové CD a nový singel sa mi nakrúcal najlepšie, než hocikedy inokedy, pretože ma počul, pretože ma počúval. Nie je nič krajšie, ako dať život. Milujem ťa," takéto vyznanie napísala Leona na sociálnu sieť k ultrazvuku.

Zdroj: facebook.com/Leona Šenková

Zdroj: facebook.com/Leona Šenková

Zdroj: facebook.com
 


ČESKO/al

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti