Šoubiz

Smutné výročie. Pred rokom zomrel Paul Walker (40 †)

6hvc.paul_walker_.jpg
Zdroj: YouTube.com

Aj po roku je to veľmi citlivá téma. Na internete sa objavili videá, ktoré pripomínajú smutné výročie.

Dnes (30.11. 2014) si filmový svet pripomína nešťastnú udalosť. Je tomu presne rok, čo zomrel mladý nadaný herec Paul Walker (40 †). Informácie o jeho smrti obleteli celý svet a mnohí z jeho fanúšikov tomu nechceli uveriť.

Aj my sme vás informovali o podrobnostiach nehody vo Valencii v Kalifornii, pri ktorej zahynul aj hercov kamarát, bývalý pretekár Roger Rodas. Porsche GT, v ktorom sedeli, narazilo do dvoch stromov a stĺpu verejného osvetlenia. Okamžite sa vznietilo. Roger zomrel namieste na následky ťažkých zranení a Paul podľa výsledkov pitvy zahynul na následky požiaru v aute.

Zdroj: instagram.com

Smrť herca si pripomína nielen rodina, ale aj fanúšikovia z celého sveta. Aj po roku je to veľmi citlivá téma a zrejme sa zhodneme, že je ho veľká škoda. Dôkazom sú aj dojemné a úprimné slová Paulovho otca, ktoré sme zverejnili len nedávno.

„Neteším sa na Deň vďakyvzdania. Paul odišiel dva dni po tomto sviatku a len mi to pripomína, že už s ním nikdy nebudem. Každým mesiacom mi chýba viac a viac. Nie, nie je to lepšie" povedal hercov otec.

V rozhovore v televíznom programe Entertainment Tonight dokonca opísal moment, kedy sa nešťastnú správu dozvedel. „Keď sa stala tá nehoda, volal mi brat. Povedal mi: „Paul bol zabitý. Poď domov, všetci sú už tam." a ja som šiel a ani som si neuvedomil, že kráčam."

Chýbať bude nielen milovníkom akčných filmov, ale aj tisíckam žien, ktoré sa na sexy herca s radosťou pozerali. Na internete už teraz nájdete viaceré videá, ktoré pripomínajú nešťastné výročie.

Zdroj: RadarOnline.com

Zdroj: Profimedia.sk

BRATISLAVA/zv, TvNoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.