Šoubiz

Slovenský klip, ktorý môže pokojne konkurovať svetovým!

10818579_1510543849221321_1770840013_n.jpg

Zahrala si v ňom aj jedna z najkrajších Sloveniek.

Kombinácia dobrej hudby a ženskej krásy. Aj takto by sa dal charakterizovať nový videoklip k pesničke When i saw you od bardejovskej štvorice Yellowe, v ktorom si okrem speváka Fera Pivovarníka zahrala aj jedna z najkrajších žien Slovenska, Miss Universe 2006 Judita Hrubyová.

„Bola som poctená, keď ma chalani oslovili, pretože ich hudbu už nejaký čas sledujem. Song je naozaj svetový a jediné, čo mu chýbalo bol svetový klip," povedala Judita.


Pesnička hovorí o tom, aké sú vzťahy krehké a vrtkavé a na tomto je aj založený videoklip. S jeho realizáciou a réžiou sa kapela obrátila na dlhoročného kamaráta z branže Laca Rychtarika, frontmana kapely Call me Steve, ktorý ich dal dokopy s tímom Janka Varcholu z košického štúdia Woont.

Na nakrúcanie bola použitá najmodernejšia filmová technika, čiže kvalitou má klip ambíciu vyrovnať sa svetovým hudobným videám. „Pri nakrúcaní sme sa zišli super partia a bola z toho veľká sranda, no niekedy až príliš," povedal so smiechom spevák Fero.


„Scénu, kde na mňa Judita kričí sme nahrávali takmer dve hodiny, lebo mi bolo stále do smiechu a Judita sa to snažila vyriešiť po svojom. Vypálila mi poriadnu facku. Len to malo potom úplne opačný efekt a ten úprimný smiech, ktorý v klipe uvidíte je práve reakciou na tento jej počin," dodal.


Pesničku produkoval Randy Gnepa, ktorý stojí za mnohými úspešnými hudobnými projektmi na Slovensku a ktorý sa tiež podieľal na produkcii ich minuloročného debutového albumu s názvom Yellowe.


BRADEJOV/redakcia šoubizu

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.