Šoubiz

Už vieme, ako sa bude volať nová bondovka

profimedia-0144641199.jpg

Prečítajte si, kto všetko si v nej zahrá.

Najnovší, v poradí 24. oficiálny film s akčným hrdinom Jamesom Bondom v hlavnej úlohe sa bude volať Spectre. Tajného agenta 007 stvárni opäť Daniel Craig, pre ktorého to bude už štvrtý film natočený na motívy postáv britského spisovateľa Iana Fleminga.

Aká by to bola bondovka, keby nemala poriadnu Bond girl. Do spoločnosti krások ako Denise Richards, Halle Berry, Olga Kurylenko či Tonia Sotiropoulou vstúpi v roku 2015 sympatická Léa Seydoux a aj stále krásna päťdesiatnička Monica Bellucci. Vo filme sa predstaví aj obľúbený rakúsky herec posledných rokov Christoph Waltz.

Zdroj: Profimedia.sk


Taktovku nad celým dielom prebral opäť Sam Mendes, ktorý sedel na režisérskej stoličke aj pri filme Skyfall. Okrem ostatnej bondovky sa preslávil najmä svojou prvotinou Americká krása.

Zdroj: TASR

Úspech u kritikov však dosiahol vo všetkom, čo zatiaľ nakrútil. Či už to bola Cesta do zatratenia s Tomom Hanksom, Mariňák s Jakeo Gyllenhaalom a Jamie Foxxom alebo Núdzový východ, v ktorom dostal späť pred filmovú kameru najobľúbenejší filmový pár všetkých čias - Leonarda DiCapria a Kate Winslet.


BRATISLAVA/ TVNOVINY.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.