Šoubiz

FOTO: Miley Cyrus zbalila sexy svalnáča z Twilightu!

Miley Cyrus
Zdroj: DailyMail

Speváčka a herec to na párty rozbalili.

Americká speváčka Miley Cyrus flirtovala na párty v Las Vegas s hercom Kellanom Lutzom, ktorý je známy tiež ako Emmett Cullen z upírskej ságy Twilight. Dvojica, o ktorej vzťahu sa v ostatnom čase špekuluje, síce dorazila na akciu oddelene, no okolo pol tretej v noci sa stretla pri VIP stole.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Zdroj: DailyMail

"Rozprávali sa veľmi z blízka, Miley sa smiala a šúchala ho po chrbte. V jednom momente mu dokonca pobozkala ucho," prezradil pre magazín People ďalší účastník párty. "Odišli v jednej veľkej skupine a Kellan sa držal celý čas niekoľko krokov za ňou. Väčšina ľudí si ho ani nevšimla, dobre sa mu podarilo zapadnúť," dodal.

Zdroj: DailyMail

O novom páriku sa hovorilo už minulý týždeň. Herec to však poprel a radšej sa hneď na druhý deň objavil na verejnosti s inou neznámou ženou. Správanie k speváčke na nedávnej párty ale nemôže poprieť, keďže je všetko zachytené na fotografiách. 

Zdroj: DailyMail

Miley akoby chcela zamaskovať ich románik však o dušu flirtovala aj s dvomi inými mužmi. Počas koncertu Britney Spears, po ktorom sa párty konala, dokonca vášnivo pobozkala jednu z jej tanečníc, čo zachytil divák z hľadiska. 

Zdroj: DailyMail

https://www.youtube.com/watch?v=vy4TPv0J514


LAS VEGAS/ SITA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.