Šoubiz

Minul 150-tisíc, aby vyzeral ako Kim. Teraz má namiesto úst párok

jordan1.jpg

Mladý vizážista z Británie vyzerá otrasne!

Niežeby Kim Kardashian ovplývala múdrosťou a preslávila sa aktivitami na zlepšenie tohto sveta. Je to reality hviezda, ktorá má vlastnú značku oblečenia, kozmetiky, parfumov a len za mesiac sa  objaví na niekoľkých titulkách magazínov a denníkov. Nečudo, že má milióny fanúšikov, pre ktorých je vzorom. Lenže niektorí z nich to skutočne preháňajú. Písali sme už aj pár ženách vrážajúcich peniaze do plastík, len aby sa na krásku s arménskymi koreňmi podobali. 


Ale medzi skalnými fanúšikmi sa nájde aj chlap. Vizážista Jordan James Parke chce byť ako Kim a na kozmetické procedúry už minul 150-tisíc dolárov. Škoda, že nevie, kde je hranica únosnosti. Namiesto úst má dva veľké párky, jeho obrovské obočie nakreslené ako podľa pravítka sa ani nedá poriadne okomentovať. 


Jordan prezradil denníku The Sun, že sa do Kim zamiloval potom, ako sledoval jej reality šou. "Milujem na nej všetko. Je to najúžasnejšia žena na svete. Jej pokožka je úžasná, jej vlasy, vlastne všetko má dokonalé," povedal Jordan. 


V snahe podobať sa na svoj idol podstúpil už viac ako 50 zákrokov - v tvári má botox, výplň líc a brady, vytetované obočie a laserom odstránené ochlpenie.


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.