Šoubiz

Chúďa Khloe. Ako 9-ročnú ju mama posielala na plastiku nosa

Khloe Kardashian
Zdroj: Cosmopolitan

Reality hviezda šokovala v najnovšom rozhovore.

V najnovšom vydaní magazínu Cosmopolitan Khloe Kardashian prezradila, že jej mama Kris Jenner jej chcela dať upraviť nos, keď mala len deväť rokov. "Určite to nemyslela zle, ale raz som ju počula, ako svojim priateľom hovorí, že by mi chcela dať upraviť nos. Bola som v šoku. Vtedy som ani poriadne nevedela, čo to je," povedala Khloe.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


Zdroj: Cosmopolitan


Kris ale nebola jediná, ktorá takto uvažovala o svojej dcére. V staršom veku jej aj vizážista povedal, že by si mala nechať upraviť nos. "Som šťastná, že som nikdy nepodľahla tomuto tlaku. Som tiež hrdá na to, že som schudla bez toho, aby som sa podrobila nejakej operácii. V staršom veku to nevylučujem, ale bude to za mojich podmienok," vyhlásila najmladšia z tria Kardashianiek.

Plastické operácie v tejto rodine totiž nie sú ničím výnimočným. Kris si opäť raz ľahla pod nôž v roku 2011, aby bola na svadbe dcéry Kim k svetu. Kim jej povedala, že jej brada visí po pás, tak si mamička ochotne ľahla na operačný stôl. Nebol to jej prvý a zrejme ani posledný zákrok.
Zdroj: Instagram


Kris už má takmer zničený nos z niekoľkých zákrokov. Tiež má vylepšené prsia, lifting tváre a liposukcia a botox sú samozrejmosťou. Dokonca aj pre jej manžela Brucea Jennera. Bývalý sexy atlét sa totiž nevie zmieriť s pribúdajúcimi rokmi. Dnes vyzerá ako vlastná paródia.

V rozhovore pre Cosmopolitan sa Khloe vyjadrila aj k jej skrachovanému manželstvo s Lamarom Odomom. Podpísala sa pod to najmä jeho závislosť od drog. Khloe je pripravená na nový začiatok a už teraz sa stretáva s iným mužom.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.