Šoubiz

Markíza a DIGI SLOVAKIA podpísali dohodu o dlhodobom partnerstve v oblasti HD vysielania

moderátori, Richter, Horváthová, Poláková, Kuriľák

Markíza ukončila prechod k HD vysielaniu tento december.

Markíza a spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o. podpísali trojročnú zmluvu o šírení HD verzií všetkých staníc skupiny Markíza a poskytovaní ďalších digitálnych služieb pre zákazníkov ako archív a OTT streaming.

Rámcová zmluva platí pre obdobie 2015 - 2017 a oprávňuje Slovak Telekom poskytovať HD verzie staníc Markíza, Doma a Dajto a ponúkať svojim zákazníkom nelineárne služby ako archív vlastnej tvorby skupiny Markíza a možnosť online a mobilného šírenia vysielania.

„DIGI sa dlhodobo snaží plniť želania svojich zákazníkov. Sme radi, že atraktívny obsah najsledovanejšej televízie na Slovensku prichádza v HD kvalite k všetkým naším zákazníkom práve v tomto predvianočnom čase ," povedal Marcel Šatánek, generálny riaditeľ DIGI Slovakia, s.r.o.

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo zabezpečiť vysielanie Markízy v tej najlepšej HD kvalite aj prostredníctvom DIGI satelitu, rozhodne je to pre našich divákov veľmi dobrá správa," dodal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Markíza ukončila prechod k HD vysielaniu tento december. Spravodajstvo, publicistické magazíny, vlastná tvorba ako Búrlivé víno a Chlapi neplačú ako aj zahraničné filmy a seriály sú dostupné v plnej HD kvalite.

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.