Šoubiz

Slávne ženy, ktoré zbalili o niekoľko rokov mladších fešákov

hugh.jpg

Na dvojice omnoho starší muž a mladučká dievčina sme si už akosi zvykli. Aj keď hneď tieto dievčatá označujeme za zlatokopky. Ale stále sa mnohí čudne pozerajú na ženy, ktoré majú po svojom boku oveľa mladšieho muža. Ktoré slávne hviezdy si užívajú alebo si užívali s mladíkmi?

Jennifer Aniston a John Mayer

Zdroj: Profimedia.sk

V roku 2009 randila herečka a hviezda Priateľov s hudobníkom Johnom Mayerom. Dvojica sa schádzala a rozchádzala až to nakoniec definitívne ukončili koncom roka 2009. V čase, keď sa ale mali radi im osemročný vekový rozdiel neprekážal.

Eva Mendes a Ryan Gosling

Zdroj: Profimedia.sk

Herecká dvojica spolu žije a už sa tešia aj z dcérky. Spolu sú od roku 2011, aj keď sa v posledných dňoch šepká o rozchode. Eva je staršia od šesť rokov.

Sam Taylor-Wood a Aaron Taylor-Johnson

Zdroj: Profimedia.sk

Režisérka, ktorá momentálne pracuje na filme 50 Shades of Grey sa vydala za Aarona v roku 2012. Medzi dvojicou, ktorá má spolu dve deti, je rozdiel 23 rokov.

Madonna a Timor Steffens

Zdroj: Profimedia.sk

Speváčka sa len nedávno rozišla s mladým modelom, s ktorým ešte v auguste tohto roka dovolenkovala. Timor patril do jej zbierky zajačikov, ktorá je teda poriadne veľká. Rozdiel medzi nimi bol 29 rokov.

Halle Berry a Gabriel Aubry

Zdroj: Profimedia.sk

Keď herečka zatúžila po potomkovi, vybrala si dobrý genetický materiál. O deväť rokov mladšieho modela Gabriela Aubryho, s ktorým má dcérku Nahlu a momentálne nemajú práve najlepší vzťah.

Jennifer Lopez a Casper Smart

Zdroj: Profimedia.sk

Speváčka a herečka si po rozvode s Marcom Anthonym našla mladšieho priateľa. Konkrétne o 17 rokov. Hoci sa opäť videla pred oltárom, s tanečníkom Casperom Smartom jej to nevyšlo.

Kris Jenner a Corey Gamble

Zdroj: Profimedia.sk

Najnovšie plní titulky bulvárnych plátkov reality hviezda Kris Jenner. Mama Kim Kardashian sa stretáva s o 25 rokov mladším hudobným manažérom. Začali sa stretávať v októbri tohto roka potom, ako Kris ohlásila koniec manželstva s Bruceom Jennerom po 25 rokoch.

Demi Moore a Ashton Kutcher

Zdroj: Profimedia.sk

Manželstvo týchto dvoch sa stalo legendárnym. Dvojici to nevydržalo a Ashton napokon 15 ročný rozdiel neprekonal a obrátil sa na mladšiu. Dnes má s Milou Kunis dcérku Wyatt.

Gabrielle Union a Dwayne Wade

Zdroj: Profimedia.sk

Herečka je od svojho partnera o desať rokov staršia. Hoci si v roku 2013 dali prestávku, tento rok si s basketbalovým hráčom povedali áno.

Sandra Bullock a Ryan Gosling

Zdroj: Profimedia.sk

Zdá sa, že Ryana priťahujú staršie ženy. Aj keď v prípade Sandry oveľa staršie. Dvojica spolu randila v roku 2002 a vydržalo im to dva roky. Bol medzi nimi 16-ročný vekový rozdiel.

Shakira a Gerard Piqué

Zdroj: Profimedia.sk

Aj medzi speváčkou a futbalistom je vekový rozdiel desať rokov. Napriek tomu im to klape a dnes sa už tešia na druhého potomka. Malému Milanovi tak pribudne sestra alebo braček.

Mariah Carey a Nick Cannon

Zdroj: Profimedia.sk

O desať rokov je od svojho manžela staršia aj Mariah Carey. Tu ale vekový rozdiel zrejme zohral svoju úlohu, pretože sa s Nickom Cannonom rozvádza.

Deborra-Lee Furness a Hugh Jackman

Zdroj: Profimedia.sk

Povedali by ste si, že takýto sexy chlap musí mať pri sebe aj sexy ženu. Ale Hugh je verný svojej o 12 rokov staršej Deborre. Sú spolu od roku 1996 a majú dve deti.

Julianne Moore a Bart Freundlich

Zdroj: Profimedia.sk

Herečka a režisér si povedali áno v roku 2003 a majú dve deti. Rozdiel medzi nimi je deväť rokov.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti