Českom otriasla vražda. Zabíjal spevák známej skupiny

El Marón, rapper ktorý údajne vraždil.
El Marón, rapper ktorý údajne vraždil. Zdroj: YouTube.com

O zabíjaní najprv spieval, počas noci však prešiel od slov k činom.

Počas silvestrovskej noci došlo k tragédií v susednom Česku. Pred barom Sandra v Třebíči na Komenského námestí sa stala vražda. Podľa informácií portálu TN.cz tam zabíjal spevák skupiny Masový Wrazi. O zabíjaní najprv spieval, potom sám vraždil.

Hovorí si Maron Murrian a so skupinou Masový Wrazi brázdi Českú republiku, aby spieval o mučení, znásilňovaní a zabíjaní. Počas silvestrovskej noci v Třebíči však prešiel od slov k činom. Pred barom Sandra pobodal 36-ročného muža, ktorý zraneniam podľahol.

„Pri konflikte s iným mužom utrpel bodné poranenie, ktorému neskôr v nemocnici podľahol. Podozrivého z vraždy zadržali na mieste privolané policajné hliadky," povedala hovorkyňa polície Dana Čírtková.

Podľa doposiaľ neoverených informácií sa útočník a obeť poznali a večer sa pohádali. Obaja boli pod vplyvom alkoholu. O rapperovi sa v okolí traduje, že mal s alkoholom veľké a dlhodobé problémy.

Incident sa odohral na Komenského námestí krátko po druhej hodine. „Kriminalisti dôkladne obhliadli miesto činu, vypočuli všetkých svedkov udalosti a začali úkony trestného stíhania pre podozrenie zo spáchania zločinu vraždy," uviedla Čírtková.

Dodala, že bližšie informácie k prípadu zatiaľ polícia nebude zverejňovať. Muža vo štvrtok ráno policajti obvinili z vraždy a bude sa rozhodovať o jeho vzatí do väzby.

https://www.youtube.com/watch?v=Y6HGjdTTFJk


TŘEBÍČ/TN.cz, pt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti