Šoubiz

Týchto 15 fešákov sa oplatí sledovať!

fesaci.jpg

Stačí zablúdiť na Instagram, kde ich nájdete neúrekom.

Keď si chlapi môžu obzerať sexy ženy v pánskych magazínoch či na internete, môžu aj ženy. Ale kde hľadať? Nemusíte zájsť ďaleko. Stačí zablúdiť na Instagram, kde ich nájdete neúrekom. Model, bloger, herec či DJ. Je z čoho vyberať. Tak sa pokochajte s nami. 

1. David Gandy, model - davidgandy_Official

2. Andre Hamann, model - @andrehamann

3. Broderick Hunter, model - @broderickhunter

4. Scott Eastwood, herec - @scotteastwood

 

5. Johannes Huebl, model - @johanneshuebl

6. Jon Kortajarena, model a herec - @kortajarenajon

7. Rob Evans, boxer, model - @robjamesevans

8. Drew Hudson, model a bloger - @sir_drewhudson

9. Adam Gallagher, bloger - @iamgalla

10. Brendan Fallis, DJ - @brendanfallis

11. Tobias Sorensen, model - @thesorensen


12. Dylan Rieder, skejtbordista - @swankfuck_inc

13. Sean O´Pry, model - @seanopry55

14. Silviu Tolu, model a bloger - @silviutolu

15. David Alexander Flinn, umelec a model - @dafstudio









USA/ VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.