Skvelá správa pre Stalloneho fanúšikov. Bude Rambo V.!

sylvester.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Stallone (68) bude podľa očakávania hrať hlavnú úlohu i v piatej časti, ktorá ešte nemá stanovený dátum premietania.

Vojak americkej armády John Rambo bude znova bojovať, napísal dnes portál spravodajskej televízie CNN. Nepokojný veterán z vietnamskej vojny, ktorého diváci prvýkrát videli v roku 1982 vo filme "Rambo" (Prvá krv), sa objaví v záverečnej, piatej filmovej časti. Na sociálnej sieti Twitter o tom informoval hollywoodsky herec Sylvester Stallone, ktorý filmového hrdinu stvárňuje.

Zdroj: Profimedia.sk

Stallone oznámil správu na Twitteri minulý týždeň, keď písal o plánoch na iný svoj film, "Scarpa", vychádzajúci zo života člena zločineckej organizácie Grega Scarpu, z ktorého sa stal informátor amerického FBI (Federálneho vyšetrovacieho úradu). Herec spomenul na sociálnej sieti, že na Scarpovi bude "pracovať potom, keď dokončím film "Rambo: Last Blood".

Film Rambo (Prvá krv) - príbeh o vietnamskom veteránovi na úteku - a filmové pokračovanie Rambo II o pátraní hrdinu po amerických vojnových zajatcoch boli mimoriadne populárne v 80. rokoch minulého storočia. Výsledkom bol animovaný televízny seriál, ako aj dve ďalšie filmové pokračovania - "Rambo III" v roku 1988 a "Rambo: Do pekla a naspäť" v roku 2008.

Zdroj: Profimedia.sk

Stallone (68) bude podľa očakávania hrať hlavnú úlohu i v piatej časti, ktorá ešte nemá stanovený dátum premietania.

Toto však nie je jediná nezabudnuteľná Stallonova rola, ktorú si zopakuje. Herec si zahrá aj boxera Rockyho Balbou v nadchádzajúcom filme Creed, ktorý bude šiestym pokračovaním filmovej série o Rockym a ktorého premiéra je naplánovaná na rok 2016. 

Trailer k Rambo IV.:


USA/ TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti