Šoubiz

Reality hviezda chcela väčšie pery. Takto dopadla!

pery opuchnute.jpg

Hrozí, že pokiaľ si nenechá vybrať implantát, tak jej to takto aj dostane.

Dvadsaťtriročná reality hviezda Farrah Abraham sa v Amerike preslávila vďaka reality šou o tehotných tínedžerkách, kedy ako 16-ročná otehotnela a porodila dcéru Sofiu. Následne účinkovala v ďalšej, ktorá mapovala jej život a to, ako potomka vychováva. Farrah chcela doštudovať a mať vlastnú reštauráciu. Napísala aj knihu o tom, aké to je stať sa matkou v takom mladom veku. Všetko šlo dobre...


Ale potom sa jej život zvrtol nesprávnym smerom. Uverila v svoju popularitu a v snahe urobiť všetko preto, aby bola slávna a v pozornosti médií, nakrútila so známym pornohercom dve domáce sexvideá. Neskôr si nechala pred kamerami urobiť odliatok pohlavných orgánov, z ktorých sa vyrobila sexuálna hračka pre pánov.

Okrem toho si nechala už dvakráť zväčšiť prsia silikónovými implantátmi, podstúpila operáciu nosa a nechala si upraviť aj bradu. Neskôr si z nej implantát nechala vybrať. Farrah to ale nestačilo a zatúžila po väčšej vrchnej pere. Zákrok ale nedopadol dobre. 


Reality hviezda si nechala do pery vložiť implantát, ale lekár použil materiál, na ktorý je Farrah alergická. Dvadsaťtriročná brunetka skončila s obrovským opuchom na pohotovosti, odkiaľ aj pochádzajú fotografie, ktoré zverejnila na Twitteri. Je tu veľké riziko, že Farrah sa tohto opuchu ani nezbaví, pokiaľ si nedá vybrať implantát. "Budem sa radšej držať lekárov, s ktorými som nikdy predtým nemala problémy. Rozhodne vám neodporúčam tých vychvaľovaných na juhu Kalifornie," zdôraznila americká hviezdička.

KALIFORNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti