Šoubiz

Škandálne foto Miley Cyrus: Prichytená s kokaínom!

miley cyrus drog.jpg

Fotografia pochádza z novembra minulého roka.

Túto fotografiu nemal nikto vidieť. Nejaký dobrák ju ale poskytol bulvárnemu magazínu THe National Enquirer. Je na nej zachytená Miley Cyrus v nahrávacom štúdiu. Fotografia pochádza z novembra 2014 a speváčka na nej sedí v kresle s notebookom na nohách a slúchadlami na ušiach. Zrejme v pracovnom nasadení. Čo je ale škandalózne, že speváčka tvorí len pozadie, v popredí dominuje stolík, na ktorom je rozložená marihuana, zrolovaná bankovka a nádobka s bielym práškom. Púder na tvár to zrejme nebude a pravdepodobne ide o kokaín. 


Miley Cyrus sa nikdy netajila záľubou v drogách, najmä v marihuane a extáze, ktoré, ako sama povedala v rozhovore spred dvoch rokov, zbližujú ľudí.

Táto fotka vznikla v čase, kedy Miley začala tajne randiť s Patrickom Schwarzeneggerom. Ako prezradil blízky priateľ páriku, spevák Cody Simpson, Patrick je navonok slušný chalan, ale keď sa za ním zavrú dvere, tak vie poriadne zdivočieť. Na otázku, kto sa vie z dvojice viac odviazať odpovedal, že rozhodne Patrick. Kto vie, či aj on si občas dopraje kokaín.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.