Čo robia markizácki redaktori, keď opustia brány redakcie?

Reportérka Soňa Juricova je aj speváčka.
Zdroj: TV Markíza

Presvedčte sa sami, že niektorí naši kolegovia by sa pokojne mohli uživiť aj ako profesionálni umelci.

Spravodajskými redaktormi sú telom aj dušou. Keď opustia budovu Markízy, zmenia sa o 180 stupňov. Presvedčte sa sami, že niektorí naši kolegovia by sa pokojne mohli uživiť aj ako profesionálni umelci.

Zuzana Ondrušková

Krádeže, podvody, vraždy. Kriminálne prípady sú pre Zuzanu Ondruškovú pracovnou alfou a omegou. Ako náhle zloží z ruky mikrofón, berie štetec. A rozprávať začína cez umenie.

Umenie na vysokej škole nahradila literatúra, ktorá jej otvorila novinárske brány. Neskôr Zuzku zavial vietor do Záhorskej Bystrice. Bez maľovania by ale jej práca, kde trávi mimochodom 25 hodín denne, nebola tým, čo je.

Zdroj: TV Markíza

Marek Gudiak

Kde je nejaký potravinový škandál, tam ide s kamerou práve on. Nečakajte štúdium žurnalistiky.

„Guďo" ako ho všetci v redakcii volajú skončil herectvo, ktorý mal k divadlu blízko už ako malý chlapec. Istý čas hviezdil na divadelných doskách, po čase ale dal prednosť pokojnejšiemu spôsobu života.

Lenka Stanková

Regionálna redaktorka má na starosti hlavne južné okresy Stredného Slovenska. V outfite matky má na starosti Banskobystrický región, by ste tiež v tomto outfite zrejme nespoznali.

Zdroj: facebook.com/Lenka Stanková

Redaktorke Televíznych novín učarovalo amatérske divadlo a na divadelných doskách sa cíti ako ryba vo vode. Dokonca za hlavnú postavu v hre Matka do Júliusa Barča - Ivana ju vlani ocenila porota na festivale amtérskych divadiel Palárika Raková.

Soňa Juricová a Michael Szatmary

Kolegyňa Soňu Juricová - nemá z kamier už dlho žiadny stres. Ako malá už spievala a dospievala sa až do muzikálu.

Aj Michael Szatmary, ktorý pripravuje správy z celého sveta, je standup komik a talentovaný hudobník.

Zdroj: Stano Klačanský

Natália Dongová

Mama - zo Slovenska, otec - z Konga. Natália Dongová rozdáva v Teleráne dobrú náladu a komunikuje s divákmi, jej životnou vášňou, ktorej sa venuje naplno, je klavír a spev.

Zdroj: TV Markíza

Skladby, ktoré na koncertoch hráva, si aj sama skladá. Múza ju často kope najmä v ťažkých životných chvíľach - koniec koncov - skladba s názvom odpovede hovorí za všetko.


 


BRATISLAVA/Lenka Peržeľová

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti