Najhoršie šaty z Plesu v opere: Na "operenú" róbu nikto len tak nezabudne

rosova.jpg

Vo vašom hlasovaní dopadla najhoršie bývalá starostka bratislavského Starého mesta.

V nedeľu sme vyhlásili anketu o najkrajšiu róbu z Plesu v opere. Hlasovali ste v komentároch na našom Facebooku či pod článkom. Podľa vás bola najkrajšia práve herečka Monika Hilmerová. Hneď za ňou sa umiestnila v rebríčku Beáta Danglová a TOP 3 doplnila Nora Viglašská. Do najlepšej päťky sa dostala aj naša moderátorka Zlatica Puškárová a Jana Prágerová.

Svoj názor ste vyjadrili aj pri dámach, ktorých šaty sa vám nepáčili vôbec. Najhoršie dopadla v hlasovaní bývalá starostka bratislavského Starého mesta Táňa Rosová a moderátorka Alena Heribanová. Tak sme sa opýtali odborníčky, ako to vidí ona. Pre TVNOVINY.sk ohodnotila dámy stylistka Andrea Ziegler.

Táňa Rosová

Zdroj: Orange

"Príde mi to prehnané. Aj keď má extravagancia čosi do seba, v tomto prípade je to do doslova prestrelené. Viem si to predstaviť na plese poľovníkov ako tematické zladenie. Tento model je preexponovaný, čo sa týka farieb, materiálov aj zdobenia. Nemyslím si, že je vhodný a že vystihuje nositeľku. Nie vždy sa oplatí experimentovať," hovorí Andrea.

Alena Heribanová

Zdroj: Orange

"Pani Heribanová je pre mňa elegantná žena, ktorá je väčšinou dobre oblečená. Tentoraz jej to ale nevyšlo. Tento odtieň oranžovej rozhodne nie je jej farba. Určite by som siahla po inom strihu šiat a materiály. Ona si pokojne môže dovoliť niečo, čo viac kopíruje jej postavu. Mne pripomína jednu veľkú salónku," tvrdí stylistka. 

A čo hovorí o víťazkách našej ankety?

Monika Hilmerová


"Vyzerá úžasne. Parížska modrá jej veľmi pristane. Páči sa mi, že výber doplnkov je decentný a riadila sa pravidlom, menej je viac. Elegantná mladá žena, ktorá vie, čo je to štýl," hodnotí Ziegler.

Beáta Danglová

Zdroj: Orange

"Veľmi pekná voľba. Elegantné šaty, ktoré vyzdvihujú nositeľku, nie naopak, že by ju zatienili. Sivá farba je in. Jednoduché, pekné a skvelá voľba strihu. Dokonalá kombinácia materiálov a doplnkov. Nemám výhrady. Je to krásna žena," chváli manželku Dana Dangla.

Nora Viglašská

Zdroj: Orange

"Elegantné, čisté a dokonale jednoduché. Biela je vhodná farba a vytvára výborný kontrast s farbou pokožky nositeľky. Strih a materiál lichotiaci postavi. Kožušina výborne ladí a oživí jednoduchý strih šiat. Originálnym doplnkom je šperk," hodnotí stylistka.

Zlatica Puškárová

Zdroj: Orange

"Zlatica červenú miluje. A robí dobre. Pristane jej, krásne ju rozžiari a čipka v dekolte je decentná a veľmi ženská. Zaujímavá je aj púdrová sukňa s tylom na povrchu, ktorá dodáva celkovému vzhľadu majestátnosť. Jediné, čo by som zmenila, sú náušnice. Geometria sa k čipke nehodí," chváli Ziegler.

Jana Prágerová

Zdroj: Orange

"Šaty, ktoré sú pekné a originálne. Nositeľka si môže dovoliť strih, ktorý kopíruje jej štíhlu postavu. Tiež je zaujímavá voľba telovej farby, kedy vynikne čipka, ktorá akoby bola utkaná priamo na pokožke. Nabudúce by som sa možno trochu viac povenovala účesu. Príde mi to neucelené a tiež nie príliš vhodné na ples podľa protokolu," hovorí Andrea.

BRATISLAVA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti