Šoubiz

Žena šéfkuchára Pohlreicha mala sex so 16-ročným žiakom. FOTO ako dôkaz

sex skandal.jpg
Zdroj: extra.cz

Šlo o syna jej kamarátky a susedy Filipa Č., ktorého učila angličtinu.

Českom otriasa sexuálny škandál. Spočiatku sa len písalo o učiteľke, ktorá mala pomer so 16-ročným študentom. Portál extra.cz ale odhalil jej identitu. Ide o Zdenku Gruberovú, súčasnú manželku známeho televízneho šéfkuchára Zdeňka Pohlreicha (57). Dvojica je spolu štyri roky, kedy si ich český bulvár poriadne podal. Televízna hviezda sa totiž rozviedla s manželkou práve pre pomer so Zdenkou. 

Zdroj: extra.cz

Aféru so študentom mala prežiť pred ôsmimi rokmi, keď mala 36 rokov. Šlo o syna jej kamarátky a susedy Filipa Č., ktorého učila angličtinu. Stretávali sa však aj v byte v pražskej Libuši, kde mali sex. Učiteľku prezradili fotografie z videa, ktoré si dvojica počas sexu nahrávala. Hoci aférka praskla po rokoch, už v roku 2007 sa na škole pošuškávalo, že má Zdenka blízko k dorastu. Po upozornení od rodičov školu opustila, ale vraj nedostala výpoveď, len šla za lepším.

Sexuálny pomer s neplnoletým študentom potvrdila pre portál extra.cz: "Vzťah s Filipom, synom kamarátky, som mala. Bol to trojmesačný románik, tak päť rokov pred mojím rozvodom."

Chlapec, s ktorým spávala, zomrel za čudných okolností v roku 2008, pod kolesami električky na Prahe 9. Viac o kauze TU!

PRAHA/ extra.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.