Šoubiz

Žena s najväčšími silikónmi na svete. A vraj ju muži milujú!

beshine3prsia.jpg

Nemka Mayra Hills, ktorá si hovorí Beshine, svoj život zasvätila zväčšovaniu poprsia.

Mužom neprekážajú u žien malé prsia, ale keby mali na výber, akú ženu by si zvolili? Pravdepodobne by bodovala tá, ktorá má minimálne pekné trojky alebo štvorky. Ale nájdu sa aj takí, ktorých vzrušujú oveľa väčšie rozmery v oblasti hrudníka. Na svoje prsia si potrpí aj majiteľka najväčších silikónov na svete. 

Zdroj: beshine.com

Nemka Mayra Hills, ktorá si hovorí Beshine, svoj život zasvätila zväčšovaniu poprsia. Vraj miluje ten pocit, keď po nej ľudia pozerajú. To, že väčšina z nich si myslí, aká je šialená, jej neprekáža. Vôbec ju netrápi ani to, že je štíhla a útla a prsia, z ktorých každé váži desať kíl, ju ťahajú k zemi, bolí ju z nich chrbát a naposledy jej pri cvičení zumby praskli tri podprsenky, ktoré mala na sebe. Zázrak, že si nimi nevybila zuby. 

Zdroj: beshine.com

Zdroj: beshine.com
 

Beshine má aj vlastnú fanúšikovskú skupinu na Facebooku, aj vlastnú stránku. A neverili by ste, ale skutočne jej každý deň píšu muži, ktorí by sa radi s jej prsiami pohrali. Dokonca sú ochotní zaplatiť aj členský poplatok na jej stránke, aby sa mohli kochať jej hojdajúcimi umelými a nahými prednosťami. Zdá sa vám to nechutné? Nuž, každému sa páči niečo iné. 

Zdroj: beshine.com

NEMECKO/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.