Šoubiz

Čo má nové najväčšia zlatokopka v šoubiznise?

stodden7.jpg

V podstate nič. Nepracuje, takže jej neostáva nič iné, len sa neustále fotiť.

Okrem sto rovnakých fotografií za deň nemá Courtney Stodden nové nič. Možno len posadnutosť výzorom, novým idolom - Marilyn Monroe či tým, že aktívne bojuje za ochranu zvierat. Aspoň niečo prospešné robí pre túto spoločnosť. Ale inak sa asi doma len nudí. Veď keď nemáte nič na práci, tak sa budete doma aspoň stokrát prezliekať, skúšať rôzne typy líčenia a potom sa fotiť. Najlepšie s veľkým výstrihom, aby ste sa pochválili silikónmi. 

 


Tie si Courtney nechala spraviť hneď potom, ako dosiahla plnoletosť. Ale zatiaľ ničím viac nešokovala ako tým, že sa za amerického herca Douga Hutchinsona vydala v 16-tich s požehnaním jej rodičov, ktorí ju chceli vidieť na výslní. Jedno ale treba uznať. Že sa Courtney naučila, čo jej pristane a čo nie. V tom čase totiž vyzerala ako vyžitá štyridsiatnička, ale odborníci jej poradili a dnes má trochu jemnejšie črty. Výrazne jej pomohla aj napichaná vrchná pera. 

 


Dnes je Courtney s Dougom rozvedená a počas ich rozchodu stihla všeličo povyvádzať. Vždy ju však nafotili po boku nejakého vplyvného starého muža. Ale jej ambície akosi nevyšli, a tak sak svojmu zronenému exmanželovi vrátila. Dnes sa jej na prstenníku opäť trbliece zásnubný prsteň s kameňom takých rozmerov, že si naň musíte vziať minimálne slnečné okuliare, aby ste si nepoškodili zrak. Takže je mladučká "hviezda" spokojná. 

 


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.