Šoubiz

Najkrajšia Slovenka Silvia je na finále Miss Universe TOP favoritkou

Silvia Prochádzková - Miss UNIVERSE Slovenskej republiky 2014
Silvia Prochádzková - Miss UNIVERSE Slovenskej republiky 2014 Zdroj: Facebook/ Slovenske MISS

Stihol si ju všimnúť samotný Donald Trump.

Aktuálna kráľovná krásy, Miss Universe Slovenskej republiky 2014 Silvia Prochádzková reprezentuje Slovensko na svetovej súťaži Miss Universe v slnečnom Miami, kde si ju už stihol všimnúť aj samotný Donald Trump. Krásna Slovenka dokonca patrí k jeho favoritkám.

Po tom, ako získala uznanie na známom britskom portáli dailymail.com, zožala ďalší úspech. „Dvadsaťdvaročná Slovenka totiž stihla očariť milionára Donalda Trumpa, ktorý ju podľa informácií priamo zo slnečného Miami považuje za jednu zo svojich šiestich najhorúcejších kandidátok na postup do užšieho finále," informovala Olívia Lacenová.

Zdroj: Facebook/ Slovenske MISS

Ak sa jej podarí dostať sa do Top 10, stane sa prvou Slovenkou, ktorá to dokázala po Silvii Lakatošovej. Aktuálna riaditeľka súťaže v roku 1994 obsadila celkovo štvrté miesto. Lakatošová už odcestovala našu reprezentantku podporiť a bude jej oporou až do finálového večera.

Úradujúcu Miss Universe SR čaká ešte niekoľko dní tvrdá príprava a náročný denný program. O titul kráľovnej krásy zabojuje s víťazkami z 90 krajín sveta počas 63. ročníka slávnostného finálového večera v nedeľu 25. januára.

MIAMI/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.