Šoubiz

Škandál manželky známeho českého šéfkuchára má pokračovanie

Zdeňek Pohlreich
Zdroj: TASR

Zdeňka Pohlreichová musela byť pekný kvietok.

Manželka známeho českého šéfkuchára Zdeňka Pohlreicha má doma asi čo vysvetľovať. Deň čo deň na ňu vyplávajú ďalšie a ďalšie historky z minulosti, ktoré sa jej manželovi len ťažko môžu páčiť.

Zdeňka Pohlreichová musela byť pekný kvietok. Keď pred dvadsiatimi rokmi pracovala ako učiteľka angličtiny na jednej základnej škole, dala sa dokopy s miestnym trénerom. Podľa informácií webu Extra.cz mu ale bola neverná s jedným zo študentov. A história sa potom opakovala. Zdeňka sa potom vydala za iného muža, než je spomínaný tréner. A toho tiež podvádzala - opäť so študentom.

Zdroj: extra.cz

Pomer mala so 16-ročným chlapcom. Aféru so študentom mala prežiť pred ôsmimi rokmi, keď mala 36 rokov. Šlo o syna jej kamarátky a susedy Filipa Č., ktorého učila angličtinu. Učiteľku prezradili fotografie z videa, ktoré si dvojica počas sexu nahrávala. A ona sa tým vôbec netajila. "Vzťah s Filipom som mala. Bol to trojmesačný románik, tak päť rokov pred mojím rozvodom."

Po rozchode s chlapcom potratila. Ťažko povedať, koho to dieťa bolo, potom porodila manželovi druhého syna, potom sa rozviedli a následne sa konečne dostávame do nedávnej minulosti, kedy si vzala Pohlreicha.

PRAHA/extra.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.