Šoubiz

Justin Bieber priznal, prečo sa správal ako arogantný kretén

bieber.jpg

Spevák si chce opäť získať srdcia ľudí a začať tento rok s čistým štítom.

Vyzerá to tak, že si kanadský spevák konečne vstúpil do svedomia. Po návšteve v šou Ellen DeGeneres sa rozhodol nakrútiť krátke video, v ktorom priznáva svoje hriechy z minulosti. Minulý rok bol totiž poriadne búrlivý. Mohlo za to Justinovo nemiestne správanie. Mäkké drogy, jazdy pod vplyvom, bitky s fotografmi, napadnutie suseda, močenie v reštaurácii a zatknutie. To všetko viedlo k tomu, že inak veľmi talentovaný spevák klesol v očiach verejnosti, i keď jeho fanúšičky ho brali stále ako vzor a obhajovali jeho častokrát trestné správanie.

Uvedomil si to aj sám popový idol a rozhodol sa o tom prehovoriť. "Nechcel som byť arogantný a domýšľavý, ale posledný rok a pol som taký bol. Nie som ten, na akého som sa hral. Často predstierame, že sme niekým, kým v skutočnosti nie sme a inak sa správame navonok a inak sa cítime vo svojom vnútri," hovorí Justin na videu.

"V tom období som prežíval veľa pocitov. Vyrastať v tomto biznise... Dospievanie je všeobecne ťažké," obhájil sa spevák. 

Spevák chce začať rok 2015 s čistým štítom a znovu si získať fanúšikov a verejnosť. "Aj keď sa stalo v minulosti všetko to, čo sa stalo, chcem robiť na ľudí najlepší dojem. Byť láskavý, milujúci, jemný a nežný. Aj keď ma preto asi vysmejú, takto ma vychovala moja mama," dodal Bieber. 


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.