Šoubiz

Z nových fotiek Jamieho Dornana a Dakoty Johnson padnete na zadok!

jamie3g.jpg

Prečítajte si o ich pocitoch v prvý deň nakrúcania, ako si dvojica sadla a čo trápne a smiešne spolu na pľaci prežili.

Premiéra erotického bestselleru 50 odtieňov sivej sa blíži. Slovenky si ju vychutnajú v kinách už od 12. februára. A tak budeme teraz obklopení hlavnými predstaviteľmi úplne všade. Rozhovor s Jamiem Dornanom a Dakotou Johnson urobili redaktori magazínu Glamour. Prečítajte si o ich pocitoch v prvý deň nakrúcania, ako si dvojica sadla a čo trápne a smiešne spolu na pľaci prežili. Samozrejme, že nemôžu chýbať fotografie, na ktorých vyzerajú obaja úžasne!


O tom, ako sa stali Anastasiou a Christianom:

JAMIE: Musel som poriadne makať, aby som sa dostal do formy, pretože Christianovi záleží na tom, aby bol vo forme. Nebolo to ale šesť hodín denne vo fitku. Nemôžete sa obrátiť k tehotnej manželke a povedať jej: "Idem na šesť hodín do posilky. Ozvi sa, keď začneš rodiť."

DAKOTA: Jamie a ja sme mali spoločného trénera. Pre mňa bolo dôležité dobre vyzerať, keďže Ana má byť aktívna študentka. Navyše som vo filme nahá, tak musím vyzerať dobre. Počas šiestich týždňov nakrúcania som bola vydepilovaná asi tak, ako ešte žiadna žena na svete!

JAMIE: Počas tých šiestich týždňov sa mi narodila dcérka. Bolo to šialené obdobie. V jeden daždivý večer som pobozkal manželku a dieťa na dobrú noc a šiel sa pozrieť na to, ako sa v skutočnosti správa dominant k submisívnej žene. Dominant bol po celý čas k dispozícii na pľaci a hovoril mi, čo robím dobre a čo nie. Bol to veselý chlapík. Myslím si, že Christian to berie omnoho viac vážne.

DAKOTA: Ja som do Červenej mučiarne nevkročila. Udržovali ma od nej čo najďalej, aby som vedela skutočne precítiť pred kamerou ten šou z tejto miestnosti. Ale veľa som o BDSM kultúre čítala. Je to o prílive a odlive kontroly medzi dvomi ľuďmi. 


JAMIE: Celé to nie je o tom, ako chlapíci zväzujú ženy a poriadne ich vyplieskajú. Často je to naopak. Takíto silní muži ako Christian Grey, ktorí sú obklopení samým áno, pane a áno, pani, majú chvíle, kedy chcú, aby niekto hovoril, čo majú robiť.

Prvý deň nakrúcania bol akoby som sa ocitol mimo svojho tela. Prišiel som tam, oni zakričali akcia a ja som len pozeral okolo seba a myslela som si, čo to dopekla je? Som otec, čo tu robím?

DAKOTA: Ja som mala viac času na prípravu ako Jamie. Ale musím ho pochváliť, ako to zvládol.

JAMIE: Christian bol obrovská výzva. Hral som pár chorých mužov, sériových vrahov a postavy, ktoré sa v spoločnosti správajú tak, ako to spoločnosť neuznáva. Ale je to len televízia, nie je to realita. Vždy som prechovával hlbokú úctu k ženám. Mám dve sestry. Môj otec bol gynekológ - pôrodník a vždy sa staral o ženy. Ale musíte si nájsť niečo sympatické na každej postave, ktorú hráte. Páči sa mi, ako Christian šoféruje. Ale keby skutočne existoval a ja ho stretnem, tak by som ho rád nemal.

DAKOTA: Postava Christiana priťahuje ženy práve pre svoju eleganciu, ambicióznosť, inteligenciu a silu. Ale neviem, či by som s ním mala toľko trpezlivosti ako Ana. 


O vstupe do Červenej mučiarne

DAKOTA: Nevidela som ju dva a pol mesiaca. Všetci ju predo mnou skrývali. Dokonca som nevidela ani žiadne fotky. Keď som otvorila dvere prvýkrát, bol to iný svet. Boli tam biče, bičovacia lavica vyrobená na moju výšku. Bolo to fajn.

JAMIE: Ja som sa naučil čo to o uzloch, svorkách a ako používať bič. Ale prvýkrát som to fyzicky vyskúšal s Dakotou.

DAKOTA: Scény v tejto miestnosti sú rozhodne najhorúcejšie vo filme. Ale mama (Melanie Griffith, pozn.red.) mi poradila, že môžem požiadať, aby pri nakrúcaní nebol nikto okrem režisérky. Takže sme tam boli len ja, Jamie a Sam.

JAMIE: Niektoré veci, ktoré sme tam museli robiť, boli nepríjemné. Dakota toho na sebe veľa nemala a ja som jej musel dosť pomáhať, keďže tam nikto iný nebol.

DAKOTA: Je dosť stresujúce byť priviazaná a nahá na posteli. Potom povedia zo štábu Stop a vy ste stále nahá a zviazaná na posteli. Jamie bol ten, kto cezo mňa hneď prehadzoval prikrývku. 


JAMIE: Nebolo to pre ňu ľahké a bol som tam pre ňu. Sam má ale talent na to, aby sa na pľaci cítili všetci príjemne.

SAM: Emocionálne a sexuálne náročné scény sme si nechali na posledné dni nakrúcania. Dovtdy mali všetci čas sa spoznať, budovať si dôveru, čo bolo dôležité, aby sme sa pohli ďalej. Takže to potom bolo pokojné a nevládlo tam napätie.

DAKOTA: Niekedy to ale bolo bolestivé. Raz keď ma hodil o posteľ, som sa tak veľmi udrela. Au! Ale boli aj vtipné momenty. Keď sme nakrúcali scénu v Christianovej kuchyni, chcela som sa schovať do skrine. Potiahla som za kľučku, ale nebola to skutočná skriňa a všetko na mňa spadlo. 


JAMIE: Je veľmi vtipná. Nie až tak vtipná, ako si myslí. Ale je.

DAKOTA: Niekedy som sa s ním poriadne nasmiala. Dosť mi to pomohlo, keď som šla po nakrúcaní domov. A ešte veľký pohár vína.

JAMIE: Nikdy som nemal taký intenzívny vzťah na obraze ako s Dakotou. Rešpektujeme sa a dôverujeme si. Pri tomto filme to inak ani nemôže byť.

 

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.